Samsun: Türk Telefom Lig A

Samsun Spor Eğitim ve Tanıtım Vakfı'nın (Sam-sev), Türk Telekom Lig A Grubu'nda Mücadele Eden Samsunspor'a Destek Arayışları Sürüyor.

Samsun: Türk Telefom Lig A
25.09.2006 17:44 | Son Güncelleme: 25.09.2006 17:44
Samsun Spor Eğitim ve Tanıtım Vakfı'nın (SAM-SEV), Türk Telekom Lig A Grubu'nda mücadele eden Samsunspor'a destek arayışları sürüyor.

Grubunda alt sıralarda bulunan Samsunspor'un yeniden yükselişe geçmesi ve sorunlarının giderilmesi için çalışma başlatan SAM-SEV, Samsunspor taraftar dernekleriyle bir araya geldi. Toplantı sonunda alınan kararları açıklayan SAM-SEV Başkanı Sadi Subaşı, Samsunspor taraftarları Alktay maçından başlayarak takıma destek verme konusunda her şeyi yapacağını söyledi. Tribünlerde eski heyecanın kazandırılması gerektiğini dile getiren Subaşı, "Samsunspor camiasında moral bozukluğu giderek artmaktadır. Bu dar boğazdan çıkışın anahtarının sporcularımızın elimizde olduğuna inanıyoruz. Kentin Samsunspor bayraklarıyla donatılması için ilk etapta 10 adet bayrak yapılarak caddelere asılacaktır. Samsunspor Yönetim Kurulu ile de sorunların tespiti ve giderilmesi için çalışma yapacağız" dedi.

Kaynak: İHA

Etiketler: , Haber
Haberler››Spor››Samsun: Türk Telefom Lig A - Spor