Samsun: Türk Telekom Lig A

Türk Telekom Lig A'da Aldığı Kötü Sonuçlarla Ligin Dibine Demir Atan Samsunspor'da Takım İçinde Huzursuzluğa Neden Oldukları Gerekçesiyle Mehmet Polat, Gökhan Kaba, Aydın, Uğurtan ve Kaleci Kerem, Süresiz Kadro Dışı Bırakıldı.

04.10.2006 14:47 | Son Güncelleme: 04.10.2006 14:47Samsun: Türk Telekom Lig A
Türk Telekom Lig A'da aldığı kötü sonuçlarla ligin dibine demir atan Samsunspor'da takım içinde huzursuzluğa neden oldukları gerekçesiyle Mehmet Polat, Gökhan Kaba, Aydın, Uğurtan ve kaleci Kerem, süresiz kadro dışı bırakıldı.

Nuri Asan Tesisleri'nde bir basın toplantısı düzenleyen Samsunspor Kulübü Basın Sözcüsü Cevat Öncü, Samsunspor Yönetim Kurulu'nun dün gece yaptığı ve 7 saat süren toplantıda alınan kararları açıkladı. Yönetim Kurulu'nun takımın aldığı kötü sonuçları araştırdığını ve teknik direktör Levent Eriş'ten rapor aldığını kaydeden Cevat Öncü, bu doğrultuda takım içinde huzursuzluk yapan Kerem, Mehmet Polat, Aydın, Gökhan Kaba ve Uğurtan'ın süresiz kadro dışı bırakıldığını söyledi. Geçen hafta Futbol Şube Sorumluluğu görevinden istifa eden Engin Uzun'dan boşalan yere Yönetim Kurulu Üyesi Naci Pınar'ın getirildiğini dile getiren Cevat Öncü, Genel Menajerliğe ise Samsunsporlu eski futbolcu Ercüment Coşkundere'nin getirildiğini ifade etti.

Alınan bu kararla Samsunspor'u kendine getireceklerini belirten Basın Sözcüsü Öncü, "Önce bu ligde tutunmak için her türlü mücadeleyi yapacağız. 2. yarıya kadar alınabilecek her türlü puanı alıp 2. devrede iyi bir hazırlık dönemi geçirerek Süper Lig'e yükselmek için ilk 6'ya girme mücadelesi vereceğiz" dedi.


Kaynak: İHA

26.02.2020 18:29:51