13 Ocak 2018, 12:49

Sanatçı Dostları, Kanser Tedavisi Gören Nuray Hafiftaş'ı Ziyaret Etti

Zara, Müşerref Akay ve Belkıs Akkale, kalın bağırsak ameliyatından sonra karaciğerine de sıçrayan kanser nedeniyle tedavi gören Nuray Hafiftaş'ı ziyaret etti.

 Nuray Hafiftaş, Temmuz ayında geçirdiği kalın bağırsak ameliyatından sonra karaciğerine de sıçrayan kanser nedeniyle tedavi görmeye başlamıştı. Usta sanatçıyı dostları Zara,  Müşerref Akay ve  Belkıs Akkale hastane odasında da yalnız bırakmadılar.

SOSYAL MEDYADAN PAYLAŞTILAR

Zara, sürpriz ziyaretin fotoğrafını  Instagram'da paylaştı ve altına şu notu düştü: "Güzeller güzeli arkadaşımı çok iyi gördük. Dualarınızla gün geçtikçe daha da iyileşiyor. Bin şükür bu günlere. Ve canım arkadaşım Müşerref Akay ise bir melek misali Nuray'ımızı bir dk yalnız bırakmadan Can-dost olmuş durumda. Hepiniz adına teşekkürlerimi ilettim. Bir tanem Belkıs Akkale ile dönüyoruz şimdi..."

İşte ziyaretten paylaşılan o kare;

Belkıs Akkale,Müşerref Akay,Nuray Hafiftaş
13 Ocak 2018 Cumartesi 12:49YORUMLAR (76)
BÜNYAMİN ULUTÜRK : Allahım sen şifa vericisin ne olur şifa ver.
RAHİME: Allah o gibi bu adını anmadığım hastalıkla mücadele eden kardeşlerime şafi ismi ile şifa versin amin
INSALAAH: Duzelir acil sifalar
ADINIZI YAZIN: cenabı allah acil şifalar versin
MEHMET EFE: şarkılarını severek dinledim bir sanatcı Allah acil şifalat versin
VATANDAŞ RIZA: ALLAH ŞİFA VERSİN GAMZELİYE
BEHZAT ÖZKAN: Allah tüm hastalara ve sizede acil şifalar versin
BETUL UCAR: Rabbim sifa versin
ZAHİDEPALTA: Allah şifa versin güzel gözlü narin türkünün hanımefendisi nuray hafiftaş
ALLAH ŞİFASINI VERSİN.DEYERLİ BİR İNSAN.: Herşey Allahtan.kimseyi yanıltmak istemem ama kemo terapi tedavisi demek insanı zehirlemek demektir.bence kaser teşisi konulan her insana hemen kemo terapi uygulamayın kemo terapi alan ve iyleşen çok nadirdir.Allah o pis hastalığa kimseyi düşürmesin Ölüm.herkes yani zamanı gelince ölecek ama 65 yaşın alltında hasta olan tüm hastalara Allahtan şifa dilerim.Allah iman Kurandan,el ayaktan göz kulaktan kimseyi mahrum etmesin.
Tüm 76 yorumu okumak için tıklayın