Haluk Levent'ten sevgilisi tarafından öldürülen Güleda isyanı: Lanet okuyun sevgiye!

Sanatçı Haluk Levent, Isparta'da üniversitede okuyan 19 yaşındaki Güleda Cankel'in ayrılmak istediği erkek arkadaşı tarafından katledilmesiyle ilgili, "Kızlar. Haluk abinizin tavsiyesi. Sevgilinizde en ufak bir şiddet eğilimi gördüğünüzde uzaklaşın kaçın.Lanet okuyun sevgiye" tavsiyesinde bulundu.

20.11.2019 10:20 | Son Güncelleme: 20.11.2019 17:06

Sanatçı Haluk Levent, 'da üniversitede okuyan 19 yaşındaki Güleda Cankel'in ayrılmak istediği erkek arkadaşı tarafından katledilmesiyle ilgili, "Kızlar. Haluk abinizin tavsiyesi. Sevgilinizde en ufak bir şiddet eğilimi gördüğünüzde uzaklaşın kaçın. Lanet okuyun sevgiye" mesajını paylaştı.

GÜLEDA ÜZERİNDEN GENÇLERE MESAJ

Isparta'da üniversitede okuyan 19 yaşındaki Güleda Cankel'in ayrılmak istediği erkek arkadaşı tarafından öldürülmesiyle ilgili sosyal medyada açılan "#güledacankel" ve "#güledaiçinsusma" gibi etiketlerle yaşanan olaya tepkiler büyüyor. Sanatçı Haluk Levent de Twitter hesabında yaptığı paylaşımla genç kızlara tavsiyelerde bulundu.

"SEVGİYE LANET OKUYUN"

Levent, #guledacankelpaylaşım hashtagıyla attığı tweet'te, "El bebek büyüt, yeme yedir. Tek umudun kızının okuması, mutlu olması olsun. Sonra bir katil gelsin onu bıçakla kessin! Ana yüreği dayanır mı? Kızlar. Haluk abinizin tavsiyesi. Sevgilinizde en ufak bir şiddet eğilimi gördüğünüzde uzaklaşın kaçın! Lanet okuyun sevgiye" ifadelerini kullandı. Sanatçının paylaşımı 20 bin retweet alarak, yüz binin üzerinde beğeni ve yüzlerce yorum aldı.

Haluk Levent'ten sevgilisi tarafından öldürülen Güleda isyanı: Lanet okuyun sevgiye!

Haluk Levent, Isparta, Magazin, Güncel

Kaynak: İHA


HABER YORUMLARI (7)
OOZN:Yok abim kıskanıyor demek ki seviyor mantığı var gariplerde; bunu şiddet kısmına da monte edebilir siniz.
46:Gercek den dogru soylemıs bu insanlar yuzunden artık kızlarımız erkeklerimiz daha secici olur mılete pıskolojısı bitti gencecik uzerler guzeli yavrumuz gitti bis yere Allah rahmet eylesın Ailesine sabırlar versin kimseyi evladiyla sınamasın ısalah bunu
MEDYA PATRONU:HELAL HALUK . BU ZAMANDA ÇOĞU SANATÇI KENDİ DERDİNE DÜŞMÜŞ. TOPLUMA DUYARLILIK VE EMPATİ AZALDI.
AZRAELS:Çookk haklııı kızlarr
EFEDAYI:Zaten kızcağız uzaklaşmak ve kaçmak için elinden geleni yapmış ama başarılı olamamış .
HAYDAR KAYA:Keşke bütün sanatcılar ve aydınlar da sevgili HALUK LEVENT gibi yürekli olsalar. İYİKİ VARSIN
M.A.K:Bunun önüne yine birileri gelip Reklamini yapmak ve kendinden söz ettirtmek istiyorlar. Sizinde bol bol yorum yaparak bu tiplerin gündemde kalmasini saglamak.
21.11.2019 08:50:55