07.07.2014 09:08

Sanko Geleneksel İftar Yemekleri

Sanko Geleneksel İftar Yemekleri

Çalışanlarının her zaman yanında yer alan Sanko Holding, bir asırdır sürdürdüğü geleneksel iftar yemekleri kapsamında çalışanları ve aileleriyle bir araya gelmeye devam ediyor.

Çalışanlarının her zaman yanında yer alan Sanko Holding, bir asırdır sürdürdüğü geleneksel iftar yemekleri kapsamında çalışanları ve aileleriyle bir araya gelmeye devam ediyor.

Gaziantep Şato Restoran'da düzenlenen iftar yemeğinde Sanko Holding Onursal Başkanı Abdulkadir Konukloğlu, Yönetim Kurulu Başkanvekili Adil Sani Konukoğlu ve Yönetim Kurulu Üyesi Sami Konukoğlu, masaları dolaşarak, yemeğe aileleri ile katılan çalışanlarına hoş geldiniz dileklerini ilettiler. Çocuklarla yakından ilgilenen ve onlara oyuncak dağıtan Abdulkadir Konukoğlu, mübarek Ramazan ayında, büyük bir aile oldukları çalışanları ve aileleriyle geleneksel iftar yemeklerinde bir araya gelmekten mutluluk duyduklarını söyledi.

'Paylaşmak mutluluktur' anlayışı ile iftar yemeklerini bir asırdır gerçekleştirdiklerini, çocuklarının da bu uygulamayı sürdüreceğini vurgulayan Konukoğlu, çalışanlarının Ramazan ayını kutladı, aileleriyle birlikte sağlık, mutluluk ve huzur dolu bir bayram geçirmelerini diledi. Yemeğe katılanların müzik eşliğinde eğlenmesi sonrasında, çekilişle katılımcılara 5 yarım, 5 tam altın armağan edildi. Sanko'da 10, 15, 20, 25 ve 30 yıldan beri çalışan personele, içerisine fotoğrafları işlenmiş kristal teşekkür plaketi verildi. Sanko iftar yemekleri, Ramazan ayı boyunca Sanko'nun yatırımlarının bulunduğu tüm illerde, Holding yöneticilerinin de katılımı ile gerçekleştirilecek.

Yemeğe, Sanko Holding Onursal Başkan ı Abdulkadir Konukloğlu'nun eşi Ülgen Konukoğlu, Özel Sanko Okulları Danışma Kurulu Başkanı Jülide Konukoğlu, Sanko Tekstil Genel Müdürü Ökkeş Cansız, Sanko Üniversitesi Mütevelli Heyet Üyesi İhsan Akyol, Sani Konukoğlu Vakfı Genel Sekreteri Naci Boran, Sanko Makina Genel Müdür Yardımcısı Ertan Paşa ve TEKSİF Gaziantep Şube Başkanı Nuri Bay da katıldı. - GAZİANTEP Gaziantep, Adil Sani Konukoğlu, Sanko, Sanko Holding, Yerel
Kaynak: İHA