Nişanlı çiftin kavgasına aileler dahil olunca kan döküldü: 1 ölü, 5 yaralı

Şanlıurfa'nın Birecik ilçesinde nişanlı çift arasında bilinmeyen bir nedenle çıkan kavganın büyümesiyle aileler de araya girdi. Aileler arasında bugün yeniden alevlenen silahlı kavgada, 1 kişi hayatını kaybederken 5 kişi ise yaralandı.

12.07.2020 19:11 | Son Güncelleme: 12.07.2020 20:34

Şanlıurfa'nın Birecik ilçesine bir hafta önce nişanlı çift arasında bilinmeyen bir nedenle çıkan ve ailelerin de karışmasıyla 4 kişinin yaralandığı kavga bugün yeniden alevlendi. Taş, sopa ve silahların da kullanıldığı kavgada Mehmet, Mustafa ve Atilla Uysal ile ismi öğrenilemeyen 3 kişi yaralandı. Mehmet Uysal, hastanede hayatını kaybetti.

Şanlıurfa'da silahlı kavgada kan döküldü: 1 ölü, 5 yaralı

KAVGAYLA İLGİLİ SORUŞTURMA BAŞLATILDI

Kavga nedeniyle bölgeye çok sayıda jandarma ekibi ile ambulans sevk edildi. Jandarma ekipleri kavgaya müdahale ederken yaralılar ise ambulanslarla Birecik Devlet Hastanesine kaldırıldı. Burada tedavi altına alınan yaralılardan Mehmet Uysal kurtarılamayarak hayatını kaybetti. Jandarmanın giriş ve çıkışları kapattığı kırsal mahallede kavganın devam ettiği ve bazı evlerin ateşe verildiği öğrenildi. Kavgayla ilgili soruşturma başlatıldı.

Nişanlı çiftin kavgasına aileler dahil olunca kan döküldü: 1 ölü, 5 yaralı

Kaynak: İHA

Yorumlar (3)
0131: Ülkenin geldigi noktaya bak. . . . elin gavuru deriz , herifler uzayda dans ederler, 100 milyonluk ülkelerde senede 100 cinayet islenirken bizde nerdeyse her ay o kadar isleniyor. . . Rabbim islah et bizi. .
COŞKUN ÇAKIROĞLU: Bunlar da ne çok akraba gebertmesini seviyorlar:))
216370: Kadın nişanlısına çıplak fotoğraflarını yollamış adamda yaymış bu fotoğrafları ve iki aile arasında husumet başlamış taşlı sopalı derken sonunda kan döküldü
Haberler››3. Sayfa››Nişanlı çiftin kavgasına aileler dahil olunca kan döküldü: 1 ölü, 5 yaralı - Haberler