Sarhoş gibi görünen kedi sosyal medyada büyük ilgi gördü!

Patileriyle içecek kutusunu sıkıca kavramış halde bir metro istasyonunun merdivenlerinde uyuyan sarhoş görünümlü kedinin komik anları kameralara yansıdı. Kimileri kedinin "İçkiyi birazcık kaçırdığı" yorumunu yaparken, bazıları da onu "Cuma gecesi sarhoş bir biçimde evine dönen insanlara" benzetti.

16.07.2019 17:33

Tayland'ın başkenti Bangkok'ta ikamet eden 28 yaşındaki Saisuda Padungwetsawat, cuma gecesi evine dönmek isterken Sam Yan metro istasyonunun girişinde yatan bir kediye denk geldiğini söylüyor. Padungwetsawat'ın kaydedip paylaştığı videoda da, gazoz şişesine sarılmış bu kedinin neredeyse yarı baygın halde yerde uyuduğu görülüyor.

OLDUKÇA YOĞUN BİR TRAFİK VARDI

Videoyu kaydeden Padungwetsawat, "Oldukça yoğun bir trafik vardı. Ben de bu sebeple taksiden inerek, metro istasyonuna doğru ilerlemiştim. Tam metronun girişinde de bu sevimli kediye rastladım" diyor. Kedinin kendisine 'çok fazla gazoz içmekten sarhoş olmuş gibi göründüğünü' söyleyen Padungwetsawat, "Sanıyorum ki birileri kutunun içerisinde biraz içecek bırakmış, bu sevimli kedicik de tadını beğenmiş. Onu gördüğümde adeta birinin gelip de kutuyu elinden almasından korktuğunu düşündüm" diye ekliyor.

"İÇKİYİ BİRAZ FAZLA KAÇIRMIŞ"

?Padungwetsawat'ın kaydettiği videosuyla sosyal medyada gündem olan sevimli kedinin 'kendinden geçmiş halleri', pek çok sosyal medya kullanıcısı tarafından 'cuma gecesi sarhoş bir şekilde eve dönen insanlara' benzetildi. İstasyonun girişinde kendinden geçmişçesine gözlerini yummuş kedinin bir an uyanır gibi olması ve hafifçe gerinirken içecek şişesini 'yine' ağzına götürmesi, bazıları tarafından 'içkiyi birazcık kaçırdığı, bu yüzden de yerlerde süründüğü' şeklinde yorumlandı.

Sarhoş gibi görünen kedi sosyal medyada büyük ilgi gördü!

Tayland, Güncel