"Kız kaçırma" meselesi yüzünden çıkan kavgada 19 kişi yaralandı

Kars'ın Sarıkamış ilçesinde iki aile arasında kız kaçırma meselesi yüzünden çıkan kavgada 19 kişi yaralandı. Hastanelere sevk edilen yaralıların sağlık durumlarının iyi olduğu öğrenildi.

02.07.2020 22:42 | Son Güncelleme: 03.07.2020 01:29

Sarıkamış'ta 'kız kaçırma' yüzünden iki aile arasında çıkan kavgada 19 kişi yaralandı. Yaralılar Sarıkamış, Horasan ve Erzurum'daki hastanelere sevk edildi.

Kars'ın Sarıkamış İlçesine bağlı İnkaya köyünde kız kaçırma meselesinden iki aile arasında kavga çıktı. Büyüyen kavga da her iki aileden 19 kişi yaralanırken, olay yerine jandarma ve sağlık ekipleri sevk edildi. Jandarma ekiplerinin ayırdığı kavgada yaralanan 19 kişi ambulanslarla Sarıkamış, Horasan ve Erzurum'daki hastanelere sevk edildi.

YARALILARIN SAĞLIK DURUMLARI İYİ

Olay yerine çok sayıda jandarma sevk edilirken, jandarma ekipleri köy içi ve köy çıkışında güvenlik önlemleri aldı. Öte yandan hastanelere sevk edilen yaralıların durumlarının iyi olduğu öğrenildi. Olayla ilgili tahkikat başlatıldı.

’Kız kaçırma’ meselesi yüzünden çıkan kavgada 19 kişi yaralandı

Kaynak: İHA

Yorumlar (5)
MUSTAFA: Hayvana böyle eziyet yapılsa daha fazla tepki oluyor malesef insanın değeri kalmadı
COSMOS: aziznesin az söylemiş birde karaktersiz kelimesini eklemeyi unutmuş
PESİMİST: nasıl bi coğrafya ki, 21. yy da kız kaçırma var. . . Aziz Nesin yüzde 60 diyerek iltifat etmiş. . yüzde 90 ı. . .
Haberler››3. Sayfa››'Kız kaçırma' meselesi yüzünden çıkan kavgada 19 kişi yaralandı - Haberler