Yurt Dışından Teklifler Alan Sabri Sarıoğlu, Türkiye'de Kalmak İstiyor

Göztepe'nin sözleşmesini feshettiği Sabri Sarıoğlu, yurt dışından teklifler almasına rağmen Süper Ligde kalmak istiyor.

01.08.2018 09:39 | Son Güncelleme: 01.08.2018 09:43

Uzun yıllar 'da kaptanlık yapan ve sarı kırmızılı kulüpten ayrıldıktan sonra Göztepe ile bir sezon geçiren Sabri Sarıoğlu'na yurt dışından teklifler geliyor.

Geçen sezonun başında Galatasaray ile yollarını ayıran ve İzmir ekibi Göztepe ile bir yıllık sözleşme imzalayan deneyimli sağ bek oyuncusu Sabri Sarıoğlu'na, Katar ve Çin Ligi ekipleri yoğun ilgi gösteriyor. Göztepe ile sözleşmesi sona eren ve serbest oyuncu piyasasında yer alan Sabri Sarıoğlu, yurt dışından gelen cazip teklifleri reddederken, ailesinin isteği üzerine futbol hayatına 'de devam etmek istiyor.

EŞİ NEDENİYLE TÜRKİYE'DEN AYRILMAK İSTEMİYOR

34 yaşındaki futbolcuya Katar Ligi'nden bir ekip teklifte bulunurken, deneyimli oyuncuyla Çin Ligi'nde yer alan birkaç kulübün de ilgilendiği öğrenildi. Eşinin işi dolayısıyla yurt dışında oynamaya sıcak bakmayan ve futbol hayatını Türkiye'de sürdürmek isteyen Sabri Sarıoğlu, gelen teklifleri reddederek Toto Süper Lig ekiplerinden teklif beklemeye başladı.

Birçok Spor Toto Süper Lig ekibinin deneyimli oyuncu ile ilgilendiği öğrenilirken, Sabri Sarıoğlu'nun kariyerine hangi takımda devam edeceği merak konusu.

Yurt Dışından Teklifler Alan Sabri Sarıoğlu, Türkiye'de Kalmak İstiyor

Sabri Sarıoğlu, Galatasaray, Türkiye, Spor

Kaynak: DHA


HABER YORUMLARI
19.01.2020 00:05:25