15 Mart 2018, 05:37

Durakta İndirdiği Müşteriden Şüphelenen Taksici, Geri Döndüğünde Kadını Denizde Buldu

Sarıyer'de otobüs durağında inen müşteriden şüphelenen taksici, geriye döndüğünde kadını denizde bulunca polise haber verdi. İtfaiye tarafından kurtarılan kadının üzerinden kimlik çıkmadı.

Saryer'de bir kadın denize bulundu. Olay yerine gelen Sahil Güvenlik Ekipleri tarafından kurtarılan kadın hastaneye kaldırıldı.

OTOBÜS DURAĞINDA TAKSİDEN İNDİ

Olay,  Sakıp Sabancı Caddesi, Boyacıköy mevkiinde 04: 00 sıralarında meydana geldi. İddiaya göre, taksi ile olay yerine gelen ve isminin Aysun olduğu öğrenilen kadın, Boyacıköy otobüs durağında taksiden indi.

ŞOFÖRÜN DİKKATİ KADINI KURTARDI

Kadının araçtan inmesinin ardından geri dönen taksici, kadını göremeyince durumdan şüphelendi. Sahile bakan taksici kadınının denizde olduğunu görünce durumu polise ve sahil güvenlik ekiplerine haber verdi.

ÜZERİNDEN KİMLİK ÇIKMADI

Olay yerine gelen Sahil Güvenlik Ekipleri tarafından kurtarılan kadına ilk müdahale yapıldıktan sonra  Şişli Etfal  Hamidiye Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne kaldırıldı. Sahilde kadına ait çanta ve eşyalar bulunurken, kadının kimliğine dair her hangi bir belge bulunamadı.

KENDİSİ Mİ ATLADI, İNTİHAR MI ETTİ?

Olayın şokuna giren kadın, sadece isminin Aysun olduğunu söyledi. Olayla ilgili soruşturma başlatılırken, kadının denize kendisinin mi atladığı yoksa dengesini mi kaybedip düştüğü yapılacak olan çalışmanın ardından belirlenecek.

15 Mart 2018 Perşembe 05:37YORUMLAR (23)
DOGAN: Taksicinin icine süpheyi kim düsürdü onu düsündünüzmü demekki kadinin eceli daha dolmamis.
MAHSUN: Insan kilikli hayvan ancak senin zihniyetindekiler yazmissin taksici ekmek cikarmi diye donmus sen bugune kadar kac kisiye ekmek verdin. .sen ikinci zihniyet atesi cikmisda atlamis diyen annenin bi ara atesi cikti denizemi atladi ondanmi tecrube edindin bugune kadar kac kisinin derdini dinledin...sen ucuncu zihniyet gurbetci sende once atlayip sonra intahar edenlerden olma hani her an hersey olabilir dikkat edin....
....: şimdi direkt derler bakın taksiciler sizi kurtarıyor uberciler böyle değil diye . .
HASAN HÜSEYIN: MANI-DE HERE HER IKINIZDE BIR DOKTORA GIDIP SORUN SIZ INSANMISINIZ SIZIN GIBILERI HAYVANA BENZETEREK HAYVANLARA HAKARET ETMEK ISTEMEM INSALLAH BU KADINDAN DAHA BETER HALE DÜSERSINIZ
ALBATROS: Rabbim Tüm Sorunları Olan Sıkıntılı Dertliİnsanların Yardımcısı Olsun Ve Biz Kullarınıda Akıl Fikir İhsan Etsin Sayfaya Bakıp Yorumcuların Ne Zekaya Sahip Olduğunu Görmek Bile Bizleri Yüzlerce Kez Düşünmemize Ve İnsan Oğlu Olarak Öz Eleştirimizi Vermemiz Gerektiğini Bir Kez Daha Görüyoruz..
Tüm 23 yorumu okumak için tıklayın