15 Mart 2018, 05:37

Durakta İndirdiği Müşteriden Şüphelenen Taksici, Geri Döndüğünde Kadını Denizde Buldu

Sarıyer'de otobüs durağında inen müşteriden şüphelenen taksici, geriye döndüğünde kadını denizde bulunca polise haber verdi. İtfaiye tarafından kurtarılan kadının üzerinden kimlik çıkmadı.

Saryer'de bir kadın denize bulundu. Olay yerine gelen Sahil Güvenlik Ekipleri tarafından kurtarılan kadın hastaneye kaldırıldı.

OTOBÜS DURAĞINDA TAKSİDEN İNDİ

Olay, Sakıp Sabancı Caddesi, Boyacıköy mevkiinde 04: 00 sıralarında meydana geldi. İddiaya göre, taksi ile olay yerine gelen ve isminin Aysun olduğu öğrenilen kadın, Boyacıköy otobüs durağında taksiden indi.

ŞOFÖRÜN DİKKATİ KADINI KURTARDI

Kadının araçtan inmesinin ardından geri dönen taksici, kadını göremeyince durumdan şüphelendi. Sahile bakan taksici kadınının denizde olduğunu görünce durumu polise ve sahil güvenlik ekiplerine haber verdi.

ÜZERİNDEN KİMLİK ÇIKMADI

Olay yerine gelen Sahil Güvenlik Ekipleri tarafından kurtarılan kadına ilk müdahale yapıldıktan sonra Şişli Etfal Hamidiye Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne kaldırıldı. Sahilde kadına ait çanta ve eşyalar bulunurken, kadının kimliğine dair her hangi bir belge bulunamadı.

KENDİSİ Mİ ATLADI, İNTİHAR MI ETTİ?

Olayın şokuna giren kadın, sadece isminin Aysun olduğunu söyledi. Olayla ilgili soruşturma başlatılırken, kadının denize kendisinin mi atladığı yoksa dengesini mi kaybedip düştüğü yapılacak olan çalışmanın ardından belirlenecek.

15 Mart 2018 Perşembe 05:37YORUMLAR