Şarkıcı Arto, Reynmen'e seslendi: Şu karıların soyunmasını durdur

Şarkıcı Arto, Hadise ve Ebru Polat'ın ela şarkısıyla dans etmesinin ardından çektiği videoyla Reynmen'e "Ben de soyunacağım artık yeter" diyerek seslendi.

29.07.2019 15:27 | Son Güncelleme: 29.07.2019 15:27

Sosyal medya fenomeni Reynmen, geçtiğimiz günlerde yeni şarkısı Ela ile hayranlarıyla buluştu. Kısa sürede en çok dinlenen şarkıların arasında yerini alan Ela şarkısına Hadise ve Ebru Polat da destek oldu. Arto ise sosyal medya hesabından video paylaşarak Reynmen'e seslendi.

"ELA'DAN SOĞUDUM"

Hadise'nin mayolu Ebru Polat'ın ise göğüs frikiği verdiği dans videolarını gören şarkıcı Arto, paylaştığı video ile Reynmen'e şu sözlerle seslendi: "Yemin ederim Ela'dan soğudum. Reynmen aloo... Bu karıların soyunmasını artık durdur. Yemin ederim bak soyunurum. Ela'dan soğudum, kusacağım artık az kaldı az."

Şarkıcı Arto, Reynmen'e seslendi: Şu karıların soyunmasını durdur

Ebru Polat'ın Arto'nun videosunun altına kahkaha atan emoji koyması dikkat çekti.

Şarkıcı Arto, Reynmen’e seslendi: Şu karıların soyunmasını durdur
Yorumlar (32)
PINAR: Bu ülkede soyunan kadınlar çok seviliyo hocalar kadınlar giyimine dikkat etsin diye vaaz veriyo diye rahatsız olan bir kesim var malesef.??Reymen onlara gidinde soyununmu demiş soyunanlar sanat yapıyoruz zannediyolar. Allah hepsine sağlıklı iman versin ???+?
ADEM: LAN KADIN SOYMAK NEDİR 0LAN LAN
ATİK: Arto bile soyunan kadın görmeye dayanamıyor sa!!artık ne kadar çirkin bir görüntü olmuş.. varın siz düşünün
Haberler››Magazin››Şarkıcı Arto, Reynmen'e seslendi: Şu karıların soyunmasını durdur - Magazin