Şarkıcı Berkay Şahin ve Ece Erken'in Sarmaş Dolaş Görüntüleri Ortaya Çıktı

Dün gece ünlü bir iş adamının doğum gününe katılan şarkıcı Berkay Şahin ve Ece Erken'in sarmaş dolaş görüntüleri ortaya çıktı.

20.02.2019 16:01 | Son Güncelleme: 20.02.2019 16:24

İş adamı Murat Karabova, dün akşam yeni yaşını yakın dostlarının katıldığı bir partiyle kutladı. Geceye damga vuran ise şarkıcı Berkay Şahin ve Ece Erken'in yakınlaşması oldu.

ECE VE BERKAY SARMAŞ DOLAŞ

Instagram hesabı Lost Secret'ın haberine göre; Murat Karabova'nın doğum gününde geceye Ece Erken ve Şarkıcı Berkay'ın yakınlaşması damga vurdu. İkinci bebeğine hamile olan eşi Özlem Ada Şahin olmadan partiye katılan Berkay, gecenin ilerleyen saatlerinde alkolün etkisiyle Ece Erken'le yakınlaştı.

"DEDİKODULAR HAYAL ÜRÜNÜDÜR"

Murat Karabova, çıkan görüntülerden sonra Instagram hesabından açıklama yaparak, "Dün gece doğum günüm için bir araya geldiğimiz dostlarıma öncelikle teşekkür ediyorum, değerli arkadaşlarım Berkay Şahin, Ece Erken ben bir çok yakın arkadaşım sohbet eşliğinde eğlendik, var olmayan dedikodular dolaşsa da hepsi hayal ürünüdür. Tüm gece güzel olan. Eğlencemizi tadında bırakan Berkay Şahin erkenden ayrılmıştır. Yan yana doğum günü nedeniyle herkes bir araya gelmiştir Ece Erken özel arabamızla evine kadar bıraktırttık." dediŞarkıcı Berkay Şahin ve Ece Erken'in Sarmaş Dolaş Görüntüleri Ortaya Çıktı

Berkay Şahin, Ece Erken, Magazin


HABER YORUMLARI
13.11.2019 07:10:19