Hadise'nin, O Ses Türkiye kombininin fiyatını öğrenen takipçileri "Pes" dedi

TV8'de yayınlanan O Ses Türkiye'de jüri üyeliğine bu yıl da devam eden Hadise, 81 bin TL'lik kombinle yayına çıktı. Şarkıcının kıyafetinin fiyatını öğrenen takipçileri tepki gösterdi.

07.10.2019 11:19

Son günlerde Demet Akalın'la "Kocası yok ki" polemiği ile gündeme gelen Hadise, O Ses Türkiye'nin başlamasıyla jüri koltuğunda yerini aldı.

81 BİN TL'LİK KOMBİN

Yaptığı danslar ve verdiği cesur pozlarla adından söz ettiren güzel şarkıcı bu kez şıklığı ile ön plana çıktı. Hadise, O Ses Türkiye'nin ikinci bölümünde Dior marka elbisesinin fiyatıyla dudak uçuklattı. Şarkıcının tercih ettiği üstü straplez geniş deri kemerli ve gri etekli kombininin 81 bin TL olduğu öğrenildi.

"BİR D HARFİNE Mİ BU KADAR PARA VERDİN?"

Sosyal medya hesabında kombinini paylaşan Hadise'ye bazı takipçileri, tepki gösterdi. Çoğu kullanıcı, programı ailelerin de izlediğini, göğüs dekoltesine dikkat etmesi gerektiğine vurgu yaptı. Kombininin fiyatını gören sosyal medya kullanıcıları "Bir D harfine mi bu kadar para ödedin?" gibi yorumlar yaptı.

Hadise'nin, O Ses Türkiye kombininin fiyatını öğrenen takipçileri

O Ses Türkiye, Demet Akalın, Hadise, Magazin

YORUMLAR(77)
AAÂAA:Açlıkla buğuşan bu kadar insan varken,bir elbiseye bu kadar para vermek azıcık vicdan sahibi bir inasanin yapabileceğini sanmiyorum. Cennet ve cehennemin varlığına olan inancım boyle insanları görünce dahada artiyor
DİLARA SÜRÜCÜLER:O kıyafete
DİLARA SÜRÜCÜLER:Para niye olmasın ??????
DİLARA SÜRÜCÜLER:Hadise elbize cok güzel olmuş??????
DİLARA SÜRÜCÜLER:Hadise elbise çok güzel olmuş
MEMET33:BU KANALI VE BU PROGRAMI SEYREDECEK KADAR SEVİYESİ DÜŞÜK VATANDAŞIMIZ KALDIMI ACABA. . .
MEMET33:4. BOYNUZLU ARKADAŞ. HIRSIZ DEĞİLİM DİYE HIRSIZLIĞA GÖZMÜ YUMACAĞIZ ELBET BAKACAĞIZ NE OLUYOR NE BİTİYOR Kİ ONA GÖRE MİLLETİ İKAZ EDECEĞİZ. SENDE AKLINCA BENİ MAT EDECEKSİN ÖYLEMİ? AKLIMIN ZEKATIYLA SEN BİLE ALİM OLURSUN, DANGALAK.
HADİSENİN 4. KOCASİ:demekki ilgini cekiyor ki girip okuyorsun sende :) Burda kimin seviyesini tartismak geekiyor
MUSTAFA:Seviyesi düşük vatandaş varmış demekki bak biride HASE 3. KOCASI
HADİSE 3.KOCASI:saane
Tüm 77 yorumu okumak için tıklayın
15.10.2019 19:38:23