Şarkıcı Rihanna, göğüslerini sallayarak dans etti

Yaptığı şarkı ve paylaşımlarla adından söz ettiren şarkıcı Rihanna, sosyal medya hesabından yılbaşı ağacının önünde dans ettiği anları paylaştı. Rihanna'nın videoda yaptığı göğüs hareketli ise dikkat çekti.

12.12.2019 15:34 | Son Güncelleme: 13.12.2019 09:32

Yaptığı şarkılar ve paylaşımların yanı sıra moda sektöründe gösterdiği başarıyla sürekli adından söz ettiren dünyaca ünlü şarkıcı , hesabından yaptığı dans paylaşımıyla adından söz ettirmeye devam ediyor.

GÖĞÜSLERİNİ SALLAYARAK DANS ETTİ

Bir iç çamaşırı koleksiyonu hazırlayan ve sosyal medya hesabından zaman zaman piyasaya süreceği ürünlerle ilgili paylaşımlarda bulunan şarkıcı, bu sefer de dans ettiği anların videosunu yayınladı. Barbadoslu 31 yaşındaki şarkıcı Rihanna, evindeki Noel ağacı önünde çekilmiş dans videosunda göğüslerini sallayarak dans etti.

TAKİPÇİLERİNİ HAYRAN BIRAKTI

Kamera karşısında yaptığı figürlerle dikkat çeken Rihanna'nın bu paylaşımı milyonlarca takipçisinin dikkatini çekti. Birçok sosyal medya kullanıcı, şarkıcının kendilerine yılbaşı hediyesi verdiği şeklinde yorum yaptı.

Şarkıcı Rihanna, göğüslerini sallayarak dans etti

Instagram, Rihanna, Magazin


HABER YORUMLARI (34)
SİBEL:bununda modası geçti artık neresini sallarsa sallasın geçti artık
BB:Senin tipine iğrenç kadın
TEPKİ:zaten baska bir sey yapan yok eski zaman da magazin var idi artik kendileri cekip koyuyor kendi kendileri pazarliyorlar kisaca
DIRMAK:BURAYI TRÖLLER BASMIŞ. . . . . . ÇOK EZİKSİNİZ
ADANALI:Aga azkeri ucrtet kaç oldi?
ZİYAA:Asgari ücret 2578 TL olur mu, ne dersiniz?
ZİYAA:Sen de çok az zam yaptın GZD kardeş, çık biraz daha Allah''ını seversen. . .
GZD:Aha da buraya yazıyorum asgari ücret 2200
ZİYAA:Hepinize teşekkür ederim. . . Be de Erdem''e katılıyorum. . . En fazla 2350 TL yaparlar diye düşünüyorum. . . Herkese hayırlı akşamlar diliyorum. . . Kendinize iyi bakın. . .
AYARSIZ:Rihanna mı ödüyor maaşını :))
Tüm 34 yorumu okumak için tıklayın
14.12.2019 03:08:45