Şarkıcı Sıla, sevgilisi Hazer Amani'nin aşçılığına laf ettirmedi

Sıla Gençoğlu, bir süre önce aşk yaşamaya başladığı ünlü şef Hazer Amani'nin aşçılığına toz kondurmadı. Sevilen şarkıcı, "Yemek konusunda hanginiz daha iyisiniz?" sorusuna Hazer'e bu konuda laf etmek namussuzca olur" cevabını verdi.

07.12.2019 16:45 | Son Güncelleme: 07.12.2019 17:04

Ünlü şarkıcı Gençoğlu, geçtiğimiz kış aylarında arabada sarmaş dolaş görüntülendiği şef Hazer Amani ile aşk yaşamaya başladı. İlişkilerini gözler önünde yaşayan çiftin aşkları dolu dizgin devam ediyor.Sıla, katıldığı etkinlikte gazetecilerin sorularını yanıtlarken Amani'ye söz söylettirmedi.

SEVGİLİSİNİ ÖVDÜ

Geçtiğimiz günlerde bir davette muhabirlerle ayaküstü sohbet eden ünlü şarkıcı, gazetecilerin, "Yemek konusunda hanginiz daha iyisiniz?" sorusu karşısında sevgilisini yere göğe sığdıramadı.

"LAF ETMEK NAMUSSUZCA OLUR"

Başarılı şarkıcı soruya "Yani işte. O Egelilikten kaynaklı. Ben enginar, kereviz gibi şeyleri iyi yaparım ama Ama Hazer'e bu konuda laf etmek namussuzca olur. Ne yapsa çok çok iyi yapıyor. Mesleği yani. Çok iyi bir profesyonel" cevabını verdi.

ÖPÜŞÜRKEN YAKALANMIŞLARDI

Geçtiğimiz ay konser için yavru vatan Kıbrıs'a giden Hazer Amani ve Sıla Gençoğlu, havalimanında öpüşürken objektiflere yakalanmıştı.

Şarkıcı Sıla, sevgilisi Hazer Amani'nin aşçılığına laf ettirmedi

Hazer Amani, Sıla, Magazin


HABER YORUMLARI
26.01.2020 11:36:22