Haber, Son Dakika, Haberler

Satış Uzmanından Konut Alacaklara Ciddi Kar Sağlayacak Tavsiyeler

Gizer-Işık İnşaatta satış müdürü olarak çalışan Ebru Nesrin Saraç, kredilerin yüksek olduğu bu dönemde peşin satın almalar yaparak ciddi yatırımlar yapılabileceğini ve kazanç elde edilebileceğini ifade etti.

18.04.2019 14:23 | Son Güncelleme: 18.04.2019 14:23
sponsorlu içerik

Gizer-Işık İnşaat Satış ve Pazarlama Müdürü Ebru Nesrin Saraç, "30 senedir inşaat sektöründe faaliyet gösteren bir firmayız. Bu zamanda kadar ürettiğimiz projeler Adana 'da oldu. İstanbul'da 3 tane projemiz var. Gizer-Işık İnşaat olarak İstanbul- Kartal 'da yaptığımız Marmara Kule e-5 yan yol üzerinde iyi bir lokasyonda bulunuyor." diye konuştu.

"GÜVEN VE KALİTE ÇOK ÖNEMLİ"

Satış ve Pazarlama Müdürü Ebru Nesrin Saraç, "Projede katta 10 tane bağımsız alan bulunuyor. Ev ve iş yerleri aynı alanda olan özel bir proje. Adalar manzarasını da bünyesinde barındırıyor. Güven ve kalite çok fazla önem verdik. Bu anlayış içerisinde çalışıp sağlam bir yapı ortaya çıkardık." dedi.

"PEŞİN SATIN ALMA CİDDİ AVANTAJ"

Ebru Nesrin Saraç, "Soz zamanlarda sektör yavaşladı. Krediler yüksek ama şu satın almak için tam zamanı diyebiliriz. Özellikle peşin satın almalarda çok ciddi avantajlar ortaya çıkıyor. Alıcılar bunu mutlaka göz önünde bulundurmalı." şeklinde konuştu.

Satış Uzmanından Konut Alacaklara Ciddi Kar Sağlayacak Tavsiyeler
Abone Ol:
Google'da Takip Et
Paylaş:
Facebook'ta Paylaş!
Twitter'da Paylaş!
Whatsapp'da Paylaş!
Haberler ›› Ekonomi ››Satış Uzmanından Konut Alacaklara Ciddi Kar Sağlayacak Tavsiyeler - Ekonomi