Haber, Son Dakika, Haberler

Sayısal Loto ne zaman çekiliyor? 19 Şubat Sayısal Loto çekilişi (MPİ Canlı Çekiliş İzle)

Sayısal Loto çekilişi için heyecanlı bekleyiş başladı. Milli Piyango İdaresi tarafından düzenlenen Sayısal Loto'nun bu akşam 1298. çekilişi yapılacak. Son çekilişte Sayısal Loto'da altı bilen bir kişi ikramiye sahibi oldu. Peki, 19 Şubat Çarşamba Sayısal Loto sonuçları ne zaman belli olacak? Sayısal Loto çekilişi saat kaçta? İşte detaylar...

19.02.2020 08:53 | Son Güncelleme: 19.02.2020 08:53
Sayısal Loto ne zaman çekiliyor? 19 Şubat Sayısal Loto çekilişi (MPİ Canlı Çekiliş İzle)

19 Şubat Çarşamba Sayısal Loto sonuçları bu akşam noter huzurunda şanslı 6 numara çekilecek. Geçtiğimiz Cumartesi günü yapılan çekilişte Ankara 'dan altı bilen bir kişi 1.972.603,75 TL kazandı. Bugün yapılacak Sayısal Loto çekilişinde büyük ikramiyenin ne kadar olacağı ise merak konusu oldu. Sayısal Loto devredecek mi yoksa büyük ikramiyeyi kazanan biri çıkacak mı merakla bekleniyor? Peki, Sayısal Loto çekilişi saat kaçta yapılacak? 1298. haftanın Sayısal Loto sonuçları ne zaman belli olacak?

SAYISAL LOTO ÇEKİLİŞİ SAAT KAÇTA?

Bugün, Milli Piyango İdaresi tarafından 1298. Sayısal Loto sonuçları için yapılacak çekiliş noter huzurunda ve canlı yayında gerçekleştirilecek. İstanbul Beyoğlu'nda bulunan Galatasaray Şube Müdürlüğünde yapılacak çekiliş Çarşamba günü saat 21.45'te başlayacak. Şanslı numaraların belirlenişini aşağıdaki MPİ canlı yayın bağlantısından takip edebilir ve böylece haftanın şanslı altı sayısını anında öğrenebilirsiniz.

Sayısal Loto çekilişi canlı izlemek için TIKLAYINIZ…

SAYISAL LOTO SONUÇLARI SAAT KAÇTA YAYINLANIYOR?

Şanslı numaralar çekildikten sonra 19 Şubat Sayısal Loto sonuçları da ortaya çıkacak. Milli Piyango İdaresi Sayısal Loto sonuçlarını ve ikramiye dağılımını saat 22.00'dan sonra yayımlıyor. Aşağıdaki bağlantı ile bu akşam haftanın Sayısal Loto sonuçlarını öğrenebilirsiniz.

Sayısal Loto sonuçlarını öğrenmek için TIKLAYINIZ...

SAYISAL LOTO NASIL OYNANIR?

Oynamak istediğiniz kolon sayısını görevliye söyler ve kolonların otomatik olarak doldurulmasını sağlarsınız. Bundan sonra yapacağınız tek şey, ücretini ödeyip biletinizi teslim almak olacaktır. Sayıları kendiniz belirlemek istiyorsanız, boş kupon alıp seçtiğiniz sayıların üzerlerini kalemle işaretlemeniz gerekir. 1'den 49'a kadar olan sayıların içinden sizin belirleyeceğiniz 6 adedini seçmek suretiyle toplamda 3, 4, 5 yada 6 adet doğru tahminde bulunmaya çalışırsınız. İkramiyeler 3'den fazla doğru tahminde bulunan katılımcılar arasında paylaşılır. Seçtiği altı adet sayıdan altısı da çekilişte çıkan katılımcılar büyük ikramiyeye hak kazanırlar.

Paylaş
Google'da Takip Et Facebook'ta Paylaş! Twitter'da Paylaş! Whatsapp'da Paylaş! Instagram Sayfası
Haberler ›› Gündem ››Sayısal Loto ne zaman çekiliyor? 19 Şubat Sayısal Loto çekilişi (MPİ Canlı Çekiliş İzle) - Haberler
Yorumlar