Seda Sayan, Canlı Yayında Kadınların Başörtülerini Açtırdığı İddialara Instagram'dan Cevap Verdi

Yıllar önce yanında çalışan Mülayim'i cuma namazına gittiği için işten kovduğu ve yardım istemek için gelen kadınların başörtülerini açtırdığı iddia edilen Seda Sayan, arşivdeki eski fotoğraflarını çıkararak kendini savundu.

29.12.2018 12:58

'Mülayim' olarak tanınan Cengiz Çimen, cuma namazına gittiği için işinden kovduğu ve stüdyosuna yardım istemek için gelen kadınların başörtülerini açtırdığı suçlamalarıyla karşı karşıya kalan Seda Sayan, arşivdeki fotoğraflarını çıkartarak kendini savundu.

"KADINLARI BAŞÖRTÜLERİNİ AÇTIRDI"

Kamuoyunda 'Mülayim' olarak tanınan Cengiz Çimen, Seda Sayan'ın sabah programında yardımcılığını yaparken cuma namazına gittiği için işinden kovulduğunu iddia etti. Seda Sayan, bunun üzerine şimdi de bir takipçisinin, 'stüdyosuna yardım istemek için gelen kadınların başörtülerini açtırdığı' iddiasıyla gündeme geldi.

"SEDA SAYAN SÖYLEDİ, ONUN AĞZINDAN DUYDUK DİYEBİLİR MİSİN?"

İddialara sosyal medya hesabından sert bir dille yanıt veren ünlü şarkıcı, bu sefer de arşivleri açtı. Seda Sayan hakkında ortaya atılan bu iddiaya da sessiz kalmayarak sosyal medya hesabından, "Bunu direkt Seda Sayan bize söyledi onun ağından duyduk diyebilir misin? Allah'tan korkmadan merak ediyorum yaz şimdi bekliyorum" diyerek tepki gösterdi.

"HALK BİLİYOR FAZLA SÖZE GEREK YOK"

Takipçi Sayan'ın sorusuna, "Kaç yaşında kadınlar bana sandalye verecekler diye saçlarını açtılar. Benim için travma oldu. Sizden mi çalıştığınız televizyondan mı siz açıklayacaksınız" dedi. Seda Sayan, bugün de sosyal medyadan bir fotoğraf paylaşarak, "Bu fotoğraf çok şeyi anlatıyor. Benim herkese her kesime saygımı halk biliyor ama yinede görün istedim. Fazla söze gerek yok" dedi.

Seda Sayan, Canlı Yayında Kadınların Başörtülerini Açtırdığı İddialara Instagram'dan Cevap Verdi

Seda Sayan, Sabah, Magazin

YORUMLAR