Seda Sayan'ın saat tasarımlı ayakkabısı O Ses Türkiye'de espri konusu oldu

Seda Sayan'ın ikinci kez giydiği saatli ayakkabısı O Ses Türkiye jüri üyelerinin espri konusu oldu. Murat Boz, "Abla saat kaç?" diye sorunca Seda Sayan da mini elbisesiyle bacağını kaldırıp ayakkabısını gösterdi.

04.11.2019 15:59 | Son Güncelleme: 04.11.2019 17:06

Seda Sayan, geçtiğimiz Haziran ayında giydiği Giuseppe Zanotti tasarımı saatli topuklu ayakkabısını bu kez de O Ses Türkiye'nin çekimlerinde giydi. Sayan'ın ilginç tasarımlı ayakkabısı O Ses Türkiye'nin jüri üyeleri arasında eğlenceli bir diyaloğa sebep oldu.

SAAT TASARIMLI TOPUKLU AYAKKABI GİYDİ

Acun Ilıcalı'nın sunuculuğunu yaptığı, jüri koltuğunda Beyazıt Öztürk, Seda Sayan, Murat Boz ve Hadise'nin oturduğu O Ses Türkiye yarışmasının dün akşamki bölümünde eğlenceli anlar yaşandı. Seda Sayan'ın saat tasarımlı ayakkabısını gören Murat Boz, "Saat kaç?" diye sorunca Sayan da bacağını kaldırarak ayakkabısını gösterdi.

"AYAK BİLEĞİME DUVAR SAATİ TAKIP GELECEĞİM"

Eğlenceli kimliğiyle herkesi güldüren Beyazıt Öztürk ise "Ben de önümüzdeki hafta ayak bileğime duvar saati koyup geleceğim. Hatta guguklu saat takacağım." dedi. Jürilerin arasındaki saat diyaloğu stüdyodakileri kahkahaya boğdu.

Seda Sayan'ın saat tasarımlı ayakkabısı O Ses Türkiye'de espri konusu oldu

O Ses Türkiye, Seda Sayan, Murat Boz, Magazin


HABER YORUMLARI (75)
URFA GÜZELİ ŞEYDA:seda bacı senin saatin geldi geçti, yelkovan uğramaz sana, akrep kendini ısırır. vışşşş
ADANALI MEHMET:seda sayan öyle cimriymişki eskiden onu gazinosunda çalıştıran bey bir röportajında söylemişti. bir çay bile ısmarlamaz. aşırı cimridir diye. . ben zaten şaşırmadım. gözü mavi ya da yeşil olan kişilere dikkat edin. . mutlaka paragöz tiplerdir. hayatlarının merkezi paradır. sda hanım yardımsever diyip durmayın kanalllar aracı oluyor, cebinden tek kuruş çıkmıyor.
ZIRT:ikide bir saate bakar şimdi
MURTAZAA:acaba başka neler bizi bekliyor suriyede onca şehidimiz var biz bunların peşine düşüyoruz yazık
IRONMAN:Depresif hayatıma pozitif bir sayfa açtım bu haber sayesinde.
LEYLİ LEYLİ YAR:Türkiye''nin en güzel kadını Seda Sayan''dır, aksini iddia edecek insan tanımadım daha, yaşına rağmen 18 lik kızlar eline su dökemez. Ayrıca komik ve zekidir de onu da belirteyim.
KAZIM:Kaç yıldır adada yaşıyorsun? Abazan veled. . .
CEM:Sen daha komiksin :) Onca güzel varken artık Seda Hülya mı kaldı
HÖH:heheeh ver gazı ver gazı aksini iddia edecek insan tanımamışmış o zman sen a. ) Robinson Crusoe '' sun b. ) uzayda hayatnı geçiren bir astronot ya da kozmonotsun c. ) dağda koyun güdüyon d. ) yalnız başına dolalan bir gemicisin e. ) ormanda tek başına yaşıyorsun f. )troleybüssün
ZIRTÇI:zırt
Tüm 75 yorumu okumak için tıklayın
14.11.2019 09:41:25