Seda Sayan, tavırlarından rahatsız olduğu yarışmacıyı Yemekteyiz'den diskalifiye etti

Yemekteyiz programını sunan Seda Sayan, gelen misafirlerine ve kendisine karşı tavrını beğenmediği yarışmacıyı diskalifiye etti.

11.10.2019 07:15

TV8 ekranlarının büyük bir ilgiyle izlenen yarışma programı Yemekteyiz'de gergin anlar yaşandı. Seda Sayan, tavrını beğenmediği bir yarışmacıyı diskalifiye etti.

TAVIRLARIYLA DİKKAT ÇEKTİ

Çarşamba günü Gaziantep'te Ayaz Mehmet Kaya'nın evine konuk giden yarışmacılar, menüsünde Gaziantep'e özgü olan hiçbir lezzete yer vermemesi nedeniyle ev sahibini eleştirdi. Eleştiriler üzerine Ayaz Mehmet Kaya'nın sergilediği tavır hem yarışmacıları hem de Seda Sayan'ı kızdırdı.

YARIŞMACI DİSKALİFİYE EDİLDİ

Yarışmacının yemekleri ikram ederken sunma şeklinde ve tavırlarından rahatsız olan Seda Sayan, diskalifiye kararı verdi. Seda Sayan kararını şu sözlerle duyurdu: "Böyle bir yarışmacı var mı ya? Eleştiriye hiç açık değilsin. Bu sefer kararı ben veriyorum. Ayaz'ın tavırlarını hiç beğenmedim. Yarışmacı arkadaşlarına karşı da beğenmedim, bana karşı da beğenmediğim için kesinlikle diskalifiyedir."

SEDA SAYAN'A TEŞEKKÜR ETTİLER

Diskalifiye edildiğini duyan Ayaz Mehmet Kaya ise teşekkür ederek yemeklerini tatmak istemeyen misafirleri uğurladı. Yarışmacılar, dün yayınlanan bölümde Ayaz Mehmet Kaya'nın yer almamasından dolayı ve haklarını savundukları için Seda Sayan'a teşekkür ettiler.

Seda Sayan, tavırlarından rahatsız olduğu yarışmacıyı Yemekteyiz'den diskalifiye etti

Mehmet Kaya, Seda Sayan, Çarşamba, Magazin


YORUMLAR (2)
NUR:İŞİNİZ GÜCÜNÜZ ÜNLÜLERE İNCİTECEK ŞEKİLDE YORUM YAZMAK. KLAVYE DELİKANLILIĞI DENİLİYOR BUNLARA. NASIL Bİ ZİHNİYET AYAZ A HAKVERMEK. KIZI BİLE LAFINI ESİRGEMEDİ DOĞRULARI SÖYLEDİ. AMA ADAMIN NİYE BELLİ YOUTUBE KANALI AÇMIŞ ABONE TOPLAMA PEŞİNDE.
NUR:şu adamın yaptıklarını savunup da seda sayan ı eleştiren laf söyleyenleer acaba nerenizle izliyorsunuz programı anlamıyorum. kaç defa uyardı yanlış yapıyorsun diye. adamın kabalıkları ayyuka çıkmış hala haklı diyorsunuz pes diyorum. Ne demek var ama vermicem siz bunu hakediyorsunuz. çok bile dayandılar. markette bile dış sese tavır alan biri aksi olduğu ordan belliydi. AYRICA ŞU SANATÇILARA HAKARET EDİNCE EGONUZ TAVAN MI YAPIYOR ACABA. ÇOK HADSİZSİNİZ ÇOK. CAHİLİN CÜRETİ ÇOK OLUR DERLER
23.10.2019 02:44:59