09 Eylül 2018, 17:03

Şehidin Son İsteği Gerçekleşti, Oğlu Sünnet Oldu

Şehidin Son İsteği Gerçekleşti, Oğlu Sünnet Oldu

Hakkari’nin Yüksekova ilçesinde PKK’lı teröristlerin yola tuzakladığı el yapımı patlayıcının infilak etmesi sonucu şehit olan Jandarma Uzman Çavuş Serkan Dökmeci’nin son isteği olan oğluna sünnet düğünü yapma isteği yerine getirildi.

Hakkari'nin Yüksekova ilçesinde PKK'lı teröristlerin yola tuzakladığı el yapımı patlayıcının infilak etmesi sonucu şehit olan Jandarma Uzman Çavuş Serkan Dökmeci'nin son isteği olan oğluna sünnet düğünü yapma isteği yerine getirildi.

Hakkari'nin Yüksekova ilçesinde PKK'lı teröristlerin yola tuzakladığı EYP'nin infilak etmesi sonucu şehit düşen Jandarma Çavuş Serkan Dökmeci, şehit olmadan önce oğlu Aytuğ Dökmeci için sünnet töreni yapmak istiyordu. Şehit Dökmeci'nin son isteği, bugün oğlu Aytuğ'un sünnet olması ile yerine geldi. Ankara Büyükşehir Belediyesi ve Mamak Belediyesinin de destek verdiği sünnet töreninde ayrıca Jandarma Uzman Çavuş Serkan Dökmeci için mevlit okutularak, dualar edildi. Törene şehit Dökmeci'nin birlikte görev yaptığı arkadaşları ile çok sayıda vatandaş katıldı. Şehidin oğlu Aytuğ'a Ankara Jandarma Alay Komutan Yardımcısı Albay Ayhan Bülbül tarafından oyuncak araba hediye edildi. - ANKARA Serkan, Jandarma, Güncel
Kaynak: İHA