Şehit Gökhan Güllü İçin Mevlit Okutuldu

Türk Silahlı Kuvvetlerince (TSK) Suriye'nin Afrin bölgesindeki yürütülen Zeytin Dalı Harekatı'nda şehit olan piyade sözleşmeli er Gökhan Güllü için Tokat'ın Turhal ilçesinde mevlit okutuldu.

30.03.2018 17:08 | Son Güncelleme: 30.03.2018 17:08Şehit Gökhan Güllü İçin Mevlit Okutuldu
Türk Silahlı Kuvvetlerince (TSK) 'nin bölgesindeki yürütülen Zeytin Dalı Harekatı'nda şehit olan piyade sözleşmeli er Gökhan Güllü için Tokat'ın ilçesinde mevlit okutuldu.

Turhal Belediyesince cuma namazının ardından şehidin Celal Mahallesi Hapan Sokak'taki babaevinin önünde mevlit programı düzenlendi.

İlçe Müftüsü Mustafa Akdağ tarafından Güllü ve şehitler için dua edildikten sonra katılımcılara yemek ikramında bulunuldu.

Mevlite Güllü'nün yakınlarının yanı sıra Turhal Kaymakamı Ahmet Süheyl Üçer, Belediye Başkan Vekili Hakan Akman, İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Yıldız, İlçe Jandarma Komutanı Jandarma Yüzbaşı Ferit Yılmaz, İlçe Emniyet Müdürü Tahsin Şahin ile sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri ve vatandaşlar katıldı.

Güllü, Zeytin Dalı Harekatı kapsamında yürütülen arama tarama faaliyetleri sırasında meydana gelen patlamada 22 Mart'ta şehit olmuş, cenazesi Turhal'da toprağa verilmişti.

Suriye, Turhal, Afrin, TSK, Politika, Güncel

Kaynak: AA

20.01.2020 00:56:41