Selendi'ye Kaymakam Vekili Atandı

Selendi Kaymakamı Tayfun Deli’nin Ankara’daki kursa katılması dolayısıyla yerine Kaymakam vekili olarak atanan Hakan Güner görevine başladı.

08.03.2016 18:07Selendi'ye Kaymakam Vekili Atandı
Selendi Kaymakamı Tayfun Deli'nin Ankara'daki kursa katılması dolayısıyla yerine Kaymakam vekili olarak atanan Hakan Güner görevine başladı. Bugün göreve başlayan Kaymakam Vekili Hakan Güner, ilçede görev yapan gazetecileri ağırladı. Kaymakam Güner yaptığı açıklamada, "Görev süresince halk ile iç içe olacağını belirterek ilçenin kalkınmasına önem vereceğiz" dedi.

Selendi Kaymakam vekili Hakan Güner görevine başladı. Güner'e ilk ziyareti ise ilçedeki gazeteciler yaparak hayırlı olsun temennisinde bulundular. Kaymakam vekili Güner burada yaptığı açıklamada, "İlçenin geliri tarım ve hayvancılığa dayalı. Onun için tarımın gelişmesi ve hayvancılığın canlandırılması için projeler yapacağız. Alternatif tarım ürünlerin yetiştirilmesi için çalışmalar yapacağız. Organik tarıma önem vereceğiz. İlçede son günlerde çalışması yapılan menengiç ağacına Antep fıstığı aşılama çalışmasını daha da geliştirmek için çalışmalar yapacağız. Şehit, gazi ve engellilerin yanında olacağız. Bunun yanı sıra vatandaşlarımıza demokratik kurallar çerçevesinde, insan onuruna yakışır bir şekilde hizmet vermek en önemli vazifemiz olacaktır. Gelişen dünya ve ilerleyen teknolojik imkanlar ışığında, günümüz şartlarına uygun olarak başta eğitim, sağlık, emniyet ve asayiş olmak üzere tüm kamu hizmetlerinin sunulması hususunda dikkat ve özen gösterip kapımızı herkese açacağız." dedi.

1991 yılında Kastamonu Bozkurt'ta doğan Güner, İstanbul Üniversitesi İktisat bölümünden mezun. - MANİSA

Hakan Güner, Selendi, Yerel

Kaynak: İHA

18.10.2019 02:20:36