25.04.2019 08:25

Sen Anlat Karadeniz 49. Son Bölüm İzle: Murat Genco'nun Tarafına Geçiyor! (50. Yeni Bölüm Fragmanı)

Sen Anlat Karadeniz 49. son bölümü dün akşam ekrana geldi. Son bölümden hemen sonra ise Sen Anlat Karadeniz 50. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Son bölümde Tahir, Nefes'e gerçeği anlatıyor. Yeni bölüm fragmanında ise Murat'ın Genco'nun tarafına geçmesi şaşkınlık yaratıyor. Sen Anlat Karadeniz son bölümü tamamı ve yeni bölüm fragmanı haberimizde.

Sen Anlat Karadeniz 49. son bölümü dün akşam atv'de ekrana geldi. Heyecanla izlenen son bölümden sonra ise Sen Anlat Karadeniz 50. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Son bölümde Nefes'in Tahir'i Hazan ile birlikte görmesi, Tahir'in kendini izah etmeye çalışması ile başladı.

Sen Anlat Karadeniz 49. bölümde Kaleli ailesi, ticaretteki yeni rakipleri, Hazan'ın babası, Genco ile tanışır. Genco karakteri, mizacı ve davranışları ile izleyicileri Vedat'ı anımsatır. Yeni bölüm fragmanında Murat'ın evden kaçarak Genco ile karşılaşması ve onun adamı olması ise Kaleli ailesinde şok etkisi yaratacaktır.

Sen Anlat Karadeniz son bölümde Tahir, sonunda Nefes'e ondan sakladığı gerçeği anlatır. Ve ona Vedat'ın video kaydını gösterir. Nefes ise anlatılanın oyun olmayıp gerçek olmasından korkmaktadır. Sen Anlat Karadeniz 49. son bölümü aşağıdaki linkten izleyebilirsiniz.

Sen Anlat Karadeniz son bölüm izle

SEN ANLAT KARADENİZ SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Sen Anlat Karadeniz 49. bölümde; Nefes, Tahir'i hiç beklemediği bir halde yakaladı. Tahir için durumu açıklamak yeterince zor değilmiş gibi, Deli Hanife 'nin işin içine girmesi olayı iyice çıkmaza soktu. Tahir için haliyle Nefes'e kendini affettirmek sandığından zor oldu.

Kaleliler iş dünyasındaki yeni rakiplerini fazla küçümseyince beklemedikleri bir sürprizle karşılaştılar. Fatura Murat'a kesilirken, Murat'ın Mustafa'dan yediği dayak aileye sırtını dönmesine sebep oldu. Evden kaçan Murat ise dayak yemesine neden olan rakipleri Genco'yu ölümden kurtardı.

Tahir'in unutmaya çalıştığı karabasan Nefes'in rahatsızlanmasıyla ortaya çıkar. Tahir artık Nefes'e Vedat'tan gelen sırrı açıklamak zorundadır. Nefes ise Vedat'ın hayaletiyle yüzleşmek...

Sen Anlat Karadeniz 49. Son Bölüm İzle: Murat Genco'nun Tarafına Geçiyor! (50. Yeni Bölüm Fragmanı)
sen anlat karadeniz dizisi , Magazin

YORUMLAR