Haber, Son Dakika, Haberler

Sena Ağaoğlu'nun Gelinliğinin Fiyatı Ne Kadar?

Sena Ağaoğlu'nun gelinliğini fiyatı merak ediliyor. Sena Ağaoğlu'nun gelinliği ile ilgili bilmeniz gerekenler haberimizde. Ali Ağaoğlu'nun kızı Sena Ağaoğlu Koray Kırcal ile evlendi. İşte Sena Ağaoğlu hakkında bilmeniz gerekenler...

26.12.2016 11:56 | Son Güncelleme: 26.12.2016 11:56
Sena Ağaoğlu'nun Gelinliğinin Fiyatı Ne Kadar?

Sena Ağaoğlu'nun gelinliğinin fiyatı merak ediliyor. Sena Ağaoğlu'nun gelinliği ile ilgili bilmeniz gerekenler haberimizde. Ali Ağaoğlu'nun kızı Sena Ağaoğlu, Koray Kırcal ile evlendi. Sena Ağaoğlu kimdir sorusunun cevabını sizler için derledik. Çırağan Sarayı'nda düzenlenen görkemli düğünle dünyaevine giren Sena Ağaoğlu, hayatının en özel günü için tasarımı Zuhair Murad'a ait 300 bin euroluk gelinlik giydi. Ali Ağaoğlu'nun kızı Sena Ağaoğlu, Koray Kırcal ile Çırağan Sarayı'nda dünyaevine girerken, ünlü iş adamının kızının giydiği gelinlik ise uzun süre konuşulacağa benziyor. Ünlü iş adamı Ali Ağaoğlu, kızı Sena'nın düğününe annesi Asiye Ağaoğlu ile birlikte katıldı. Düğünde duygulanan Ali Ağaoğlu, kızı Sena ile bol bol dans etti. Ali Ağaoğlu damadı Koray Kırcal'a servet değerinde bir düğün hediyesi verdi. Kına sonrası çifte Batı Ataşehir 'de 400 metrekarelik bir daire hediye eden Ağaoğlu, Emirgan 'dan aldığı üç katlı köşkün tapusunu düğünde Kırcal'a teslim etti. Köşkün fiyatı ise 8 milyon dolar.

KORAY KIRCAL'A ALİ AĞAOĞLU'NDAN DÜĞÜN HEDİYESİ

Ali Ağaoğlu damadı Koray Kırcal'a servet değerinde bir düğün hediyesi verdi. Kına sonrası çifte Batı Ataşehir'de 400 metrekarelik bir daire hediye eden Ağaoğlu, Emirgan'dan aldığı üç katlı köşkün tapusunu düğünde Kırcal'a teslim etti. Köşkün fiyatı ise 8 milyon dolar.

SENA AĞAOĞLU KORAY KIRCAL İLE EVLENDİ

Sena Ağaoğlu, önceki akşam Çırağan Sarayı'nda düzenlenen düğün töreninde işadamı Mustafa Kırcal'ın oğlu Koray Kırcal'la nikâh masasına oturdu. Ağaoğlu, damadına düğün hediyesi olarak Emirgan'daki 8 milyon dolar değerindeki yalının tapusunu verdi. Görkemli düğün töreninde genç çiftin nikâhını Beşiktaş Belediye Başkanı Murat Hazinedar kıydı. Nikâh şahitliklerini ise Hüseyin Ağaoğlu, Nurcihan Özhabeş, Mustafa Sadık Özhabeş, Ümran İnal ve Süleyman Kırcal yaptı.

SENA AĞAOĞLU'NUN GELİNLİĞİ ÇOK KONUŞULDU

Sena Ağaoğlu Koray Kırcal ile dünya evine girdi. Her detayın düşünüldüğü düğün töreninde Sena Ağaoğlu, dünyaca ünlü moda tasarımcısı Zuhair Murad'ın imzasını taşıyan bir gelinlik giydi. Fiyatının 300 bin euro olduğu söylenen gelinlik, düğünün en dikkat çekici detayıydı.

DAMADA İLK TEPKİ

Düğünde Serdar Ortaç sahneye çıktı. Gecenin ilerleyen saatlerinde gelin ve damatla birlikte Ali Ağaoğlu'nu sahneye davet eden ünlü şarkıcı, işadamına "Damat bey kızınızı istemeye geldiğinde, ilk tepkiniz ne oldu?" diye sordu. Ağaoğlu, esprili bir yanıt verdi: "Ortaköy'deki evime geldiğinde kapıdan içeri adım attığı gibi elime tüfeği aldım ve bir şarjör boşalttım. Maşallah bizim damatta hiçbir tepki yok! Dimdik, korkusuzca durunca, kızıma layık yürekli bir adammış diye düşündüm."

ALİ AĞAOĞLU'NUN ANNESİ

Ali Ağaoğlu, annesi Asiye Ağaoğlu'na salonda hep eşlik etti. Ali Ağaoğlu ve annesi Asiye Ağaoğlu.

SULTAN SÜİTİ

Çırağan Sarayı'nın gelin odası, Sena Ağaoğlu'na küçük geldi. Ağaoğlu, hazırlanmak için geceliği 50 bin dolar olan Sultan Süiti'ni tercih etti. Bu yıl Forbes dergisi tarafından "Dünyanın En Lüks 10 Süiti" arasında gösterilen süit, İstanbul'a gelen dünya yıldızlarının da tercihi. Odada son olarak Madonna kalmıştı.

DEVASA PASTA

Sena Ağaoğlu ve Koray Kırcal, düğünde 5 katlı devasa bir pasta kesti. Ardından şampanya kadehlerini havaya kaldıran çift, davetlilere düğüne geldikleri için teşekkür etti.

GELİNLİK 37 KİLO

Sena Ağaoğlu'nun giydiği Zuhair Murad imzalı 300 bin euro fiyatındaki gelinlik tam 37 kilo olduğu öğrenildi.


Abone Ol
Google'da Takip Et
Paylaş
Facebook'ta Paylaş!
Twitter'da Paylaş!
Whatsapp'da Paylaş!
Haberler ›› Magazin ››Sena Ağaoğlu'nun Gelinliğinin Fiyatı Ne Kadar? - Magazin
Yorumlar