Sensiz Ölümdür Aşk Kahramanmaraş Piazza'da Tanıtıldı

Türkiye'de 50 kişilik yazar grubunun ilk kitabı olan Sensiz Ölümdür Aşk kitabının yazarları, Kahramanmaraş Piazza AVYM'de kitaplarını imzaladı.

18.03.2014 11:04Sensiz Ölümdür Aşk Kahramanmaraş Piazza'da Tanıtıldı
Türkiye'de 50 kişilik yazar grubunun ilk kitabı olan "Sensiz Ölümdür Aşk" kitabının yazarları, Kahramanmaraş Piazza Alışveriş ve Yaşam Merkezi'nde kitaplarını imzaladılar. İmza gününde, romanla aynı adı taşıyan müzik albümünün tanıtımı da yapılarak bir de fotoğraf sergisi açıldı.

Ziyaretçilerine bir alışveriş merkezinden daha fazlasını sunan ve düzenlediği kültürel ve sosyal aktivitelerle sosyal yaşamını renklendiren Kahramanmaraş Piazza'daki imza gününde, 50 yazar arasında bulunan Yeşim Kırlı, Elvan Karanfil, Gökmen Küçüktaşdemir ve Hakan Asılkefeli okurları için kitaplarını imzaladılar.

Gazeteci-yazar Gökmen Küçüktaşdemir, alışveriş merkezi ziyaretçilerine kitabı tanıtırken, kurduğu "Herkes Biraz Yazar" ekibinde gazeteci, haber spikeri, reklam yazarı, halkla ilişkiler uzmanı, oyuncu ve doktor gibi farklı meslek gruplarından kişilerin yer aldığını söyledi.

Gökmen Küçüktaşdemir, aynı zamanda bir sosyal sorumluluk projesi olan "Sensiz Ölümdür Aşk" kitabının ve kitapla aynı adı taşıyan müzik albümünün satışından elde edilecek olan gelirin Ulusal Down Sendromu Derneği'ne, down sendromlu çocukların eğitiminde kullanılmak üzere bağışlanacağını bildirdi.

AVM ziyaretçileri, kitaplarını imzaladıkları yazarlarla anı fotoğrafları da çektirdiler. Yazarlar, engelli olması nedeniyle platforma çıkamayan bir engellinin yanına giderek, kitaplarını orada imzalayıp, duyarlılığından dolayı teşekkür ettiler.

"Sensiz Ölümdür Aşk" kitabını yazan "Herkes Biraz Yazar" grubundaki yazarlar, şu isimlerden oluşuyor:

"Alper Baran Esin, Altuğ Selçuk, Aylin Onart, Aynur Kuran, Babacan Pesenkurdu, Bahadır Yüksekşan, Banu Şen, Berna Ergin, Birgen Engin, Burcu Tuna, Didem Baydar, Dilara Çağlayan, Duygu Erşen, Düşü Bi Yerde (Emre Akdemir, Hatice Çelenk, Alper Akdeniz, Ece Tüzün, Öznur Usanmaz), Ece Türkmut, Eda Lortlar, Eda Ongün Balık, Elvan Karanfil, Engin İnce, Erdem Erdoğan, Erhan Gölbey, Esin Sayın Kayser, Filiz Kahraman, Fulya Demirören, Gökhan Köküşoğlu, Gökmen Küçüktaşdemir, Güneş Saraçoğlu, Hakan Asılkefeli, Hakan Urgancı, Halil Fincan, Jülal Malhatun Zalma, Kezban Şahin Taysun, Leyla Bal, Manolya Özek, Mehmet Erduğan, Melike Çerçioğlu, Namık Kuyumcu, Necmettin Tetik, Olcay Meşe, Oya Pardak, Selin Tabak, Senem Yazıcı, Şeyda Şentürk, Yeliz Pesenkurdu, Yeşim Kırlı, Zeki Hozer" - KAHRAMANMARAŞ

Kahramanmaraş, Türkiye, Kırlı, Yerel

Kaynak: İHA

17.10.2019 05:28:26