Sentetik saha öğrencilerin hizmetine açıldı

Bilecik Belediyesi tarafından Refik Arslan Öztürk Fen Lisesi bahçesine yapılan sentetik sahanın açılışı gerçekleştirildi.

24.05.2019 16:25 | Son Güncelleme: 24.05.2019 16:25Sentetik saha öğrencilerin hizmetine açıldı
Belediyesi tarafından Refik Arslan Öztürk Fen Lisesi bahçesine yapılan sentetik sahanın açılışı gerçekleştirildi.

Açılış programına Bilecik Belediye Başkanı Semih Şahin, Bilecik İl Milli Eğitim Müdürü Ramazan Çelik, Okul Müdürü Fadıl Ağdağ, öğretmen ve öğrenciler katıldı.

Başkan Şahin, açılışta yaptığı konuşmada eğitime ve gençlere verdikleri öneme değinerek, "Ben de bir eğitimciyim. Dolayısıyla eğitim ve gençlerimizi önemsiyorum. Sizler de ilimizin en başarılı okullarından birisiniz. Açılışı yaptığımız alanın başarılarınıza katkıda bulunmasını temenni ediyor, hepinize başarılar diliyorum" dedi.

Okul Müdürü Fadıl Ağdağ ise yaptığı konuşmada okulları için önemli bir ihtiyacın giderildiğini belirterek, Belediye Başkanı Semih Şahin, eski Belediye Başkanı Nihat Can, Park ve Bahçeler Müdürü Selçuk Yiğit ve belediye çalışanlarına teşekkür etti.

Öğrencilerin sevgi gösterileri eşliğinde açılışı yapılan sentetik sahada Belediye Başkanı Semih Şahin ve beraberindekiler öğrencilerle penaltı atışı yaptı. - BİLECİK

Arslan Öztürk, Okul Müdürü, Semih Şahin, Bilecik, Yaşam

Kaynak: İHA

24.01.2020 03:00:53