19 Mart 2017, 09:15

İlk Kez Milli Takım'a Davet Edilen Serdar Gürler, Terim'e Teşekkür Etti

A Milli Futbol Takımı'na ilk kez davet edilen Gençlerbirliği'nin futbolcusu Serdar Gürler, "Fatih hocama beni milli takıma davet ettiği için çok teşekkür ediyorum.

Türkiye  Futbol Direktörü  Fatih Terim'inA Milli  Futbol Takımı'nın 2018 FIFA Dünya Kupası  Avrupa Elemeleri'nde  Finlandiya ve hazırlık maçında  Moldova ile oynayacağı karşılaşmaların aday kadrosuna aldığı  Serdar Gürler, AA muhabirine çok mutlu olduğunu söyledi.

"HEMEN ÜMİT HOCAMA GİTTİM"

Milli takıma çağrıldığını kulübün medya sorumlusu Hakan Karakoca'dan aldığını dile getiren Serdar, "Haberi ilk antrenman sonunda aldım. Hemen Ümit hocama koştum, sarıldım. Sevincimi önce onunla paylaştım. Çok mutluyum." ifadelerini kullandı.

Kendisini A Milli Takım'a layık gördüğü için  Fatih Terim'e teşekkür eden Serdar, "İnşallah tamamına erdiririm." temennisinde bulundu.

Milli formayı giymenin bütün futbolcuların hayali olduğunu dile getiren Serdar, "Performansım bu sezon arttı ama her futbolcunun hayali milli takımda olmaktır. Herkes orada oynamak ister. Bu daveti bekliyordum demeyelim ama ümitliydim." diye konuştu.

19 Mart 2017 Pazar 09:15

    YORUMLAR