Serdar Ortaç, Chloe Loughnan Boşanma Haberlerine Sitem Etti: Ayrılmıyoruz, Boşanmıyoruz

Yeni yıla Amerika'da yaşayan eşi Chloe'den ayrı giren Serdar Ortaç, boşanma iddialarına konser öncesi yaptığı açıklamada "Ayrılmıyoruz, boşanmıyoruz" diyerek son noktayı koydu. Ortaç'ın konserinde sigara ve alkol kullanması da dikkatlerden kaçmadı.

02.01.2019 09:04 | Son Güncelleme: 04.01.2019 14:35

Yeni yıla sahnede giren ünlü şarkıcı Serdar Ortaç, konser öncesi gazetecilerin sorularını yanıtladı. Amerika'da yaşayan eşi Chloe'den ayrı yeni yıla giren Serdar Ortaç, evlilikleri hakkında çıkan boşanma haberlerine de sitem etti.

"YILIN İKİNCİ YARISI KÖTÜYDÜ"

Sözcü'nün haberine göre; 2018 yılını değerlendiren şarkıcı "İlk yarısı iyiydi ama ikinci yarısı benim için kötüydü, tatsız olaylar yaşadı eşim kaza geçirdi kardeşim şu an hastahanede tedavi görüyor umarım 2019 yılı sağlıklı, herkesin mutlu olduğu, dünyada fakirliğin azaldığı bir yıl olmasını diliyorum" dedi.

"AYRILMIYORUZ, BOŞANMIYORUZ"

Öte yandan geçtiğimiz günlerde eşi Chloe için "Oturup konuşacağız, ben ayrılmak istemiyorum" açıklamasını hatırlatılması üzerine Ortaç "Biz her gün konuşuyoruz. Ayrılmıyoruz, boşanmıyoruz. Bu haberler hep sıkıyor boşanmamızı isteyenler çıkarıyor bu haberleri ama bizim herhangi bir soru işaretimiz yok" dedi.

SAHNEDE SİGARA VE ALKOL KULLANDI

Açıklamalarından sonra sahneye çıkan Serdar Ortaç sahnede geri sayım yaparak kendisini dinlemeye gelen hayranlarını adeta coşturdu. Öte yandan Serdar Ortaç'ın konser verirken sahnede sigara ve içki içmesi de dikkatlerden kaçmadı.

Serdar Ortaç, Chloe Loughnan Boşanma Haberlerine Sitem Etti: Ayrılmıyoruz, Boşanmıyoruz

Amerika Birleşik Devletleri, Serdar Ortaç, Magazin

Kaynak: Diğer


HABER YORUMLARI
14.11.2019 14:46:33