Serdar Ortaç, Chloe Loughnan'ın 20 milyon TL'lik villanın yarısını istediği haberlerini yalanladı

Serdar Ortaç, boşandığı eşi Chloe Loughnan'ın kendisinden 20 milyon TL'lik villanın yarısını istediği haberlerini yalanladı.

12.08.2019 12:21
Serdar Ortaç, Chloe Loughnan'ın 20 milyon TL'lik villanın yarısını istediği haberlerini yalanladı

Ünlü şarkıcı Serdar Ortaç, geçtiğimiz gün 5 yıllık eşi Chloe Loughnan'dan sürpriz bir kararla boşanmıştı. Boşanmanın ardından Ortaç'ın Chloe'ya ne kadar nafaka vereceği merak konusu olurken, ünlü sanatçının eşini mağdur etmemek için 1 ev ve 1 araba verdiği iddia edilmişti. Ortaç, sosyal medya hesabından hakkında çıkan iddialara karşı sessizliğini bozdu.

SOSYAL MEDYA HESABINDAN AÇIKLAMA YAPTI

Serdar Ortaç, tek celsede boşandığı 26 yaşındaki İrlandalı eşi Chloe'nin, Emirgan'da oturdukları 20 milyon TL'lik villanın yarısını istediği iddiası üzerine sosyal medya hesabından açıklama yaptı.

"HABERLER YALAN"

Ortaç, hakkında çıkan iddiaları kesin bir dille yalanlayarak şu notu düştü: Haberlerde çıkan Chloe Serdar'ın evini istediği haberi yalandır. Biz anlaşarak boşandık"

Serdar Ortaç, Chloe Loughnan'ın 20 milyon TL'lik villanın yarısını istediği haberlerini yalanladı

Magazin

YORUMLAR (42)
CHLOE BİTTİ: Ucuza gitti
ASENA TANRIDAĞLARI: yazık oldu Serdarıma gazoz oldu piyasada vesselam
TİPSİZ HERİFE TİPSİZ KARİ: ulan tip olsa karida birşey demiycem ama neyse kendide pek tipli degil ya yakismislar . ama bizim türk bayanları durmusken neden su tipsiz kariyi seçti anlamadım . . bizdede para şöhret pesinde hanımlar var Serdar . . . bulaydin bari para memlekette kaliardi . . . simdi alin senden tazminat gider ukranyaya yer Boris le citir citir serdirin paralarını
CENGİZ: hepinizi allah ıslah etsin
ALİ: Kendinden genç biriyle evlenenlerin başına nedense hep bu gelir. Çünkü genç kişilerin evlenme nedeni genelde sevgi olmuyor.
ACEMİ ÇAPKIN: AH SERDAR AH BOŞANILIRMI BU GÜZEL HATUNDAN O AYRILMAK İSTİYORSA BİRAZ GÜZEL DİL DÖKÜP PAHALI HEDİYELER ALIP KALMAYA İKNA EDECEKTİN ZOR BULURSUN BİR DAHA BÖYLE GÜZELİNİ ZOR.
MİSAFİR GERGADAN: Ah acemi çapkın adın gibi acemisin bu işleri bilmiyormusun.sana ilk ve son dersi vereyim paran bittiyse ağzınla değil oranla bile kuş tutsan o kuş kafesden uçtu gitti bir kere.......
BİRİKEDİMİ7: çok şükür boşandınız bıkmıştık sizin haberlerinizden
SELÇUK: Boşanmış ama buseferde boşanmalarını okuyacaz
VEFA: Serdar hasta hasta çalışsın, Cloe de adamın evine göz diksin. Verme Serdar evin yarısını gitsin çalışsın, gencecik kadın.
Tüm 42 yorumu okumak için tıklayın