13 Mart 2018, 15:32

Seren Serengil, Ayrılığın Detaylarını Anlattı: Eski Sevgililerim ve Aileleriyle Görüşürüm

Yaşar İpek ile evlilik yolundayken ayrılan Seren Serengil, canlı yayında detayları anlattı. Serengil, "Eski sevgililerim ve aileleriyle görüşürüm. Fikir anlaşmazlığı yaşadık, ayrıldık." dedi.

Birliktelikleriyle magazin gündemine bomba gibi düşen Seren Serengil-  Yaşar İpek çiftinin ayrılığıyla ilgili detaylar ortaya çıktı. Seren Serengil, canlı yayında ayrılık sebebini açıkladı

AYRILIĞIN PERDE ARKASINI CANLI YAYINDA ANLATTI

Menajer  Özgür Aras'ın iddiasına göre Yaşar İpek, Seren Serengil'in eski sevgilisi Özay Bakır'ın ailesiyle görüşmesinden rahatsız olduğu için ilişkiyi bitirmişti. Seren Serengil bu iddialara yorumculuğunu yaptığı Duymayan Kalmasın programında yanıt verdi.

"ESKİ SEVGİLİLERİMLE GÖRÜŞÜRÜM"

Seren Serengil, "Ben eski sevgililerimle ve aileleriyle görüşürüm. Kimseyle düşman değilim, zor günlerinde yanlarında olurum. Özay'ın anneannesi vefat etmişti ve ben de görüşmek durumunda kaldım. Yaşar bu durumdan rahatsız oldu. Fikir anlaşmazlıkları yüzünden ayrıldık." dedi.

Özgür Aras,Yaşar İpek,Seren Serengil
13 Mart 2018 Salı 15:32YORUMLAR (28)
YAVUZ: Gülben kadar işini bilemesede Sereni daha çok severim
HALİL: Şu hale bak sevgilim sevgililerim. Ya insan da azda olsa Ar ,haya olur.bir topluma atom bombası atsan bunların verdiği zararı veremez.
ALPER: Gülbene nazaran yinede ahlaklı kadın
FAKO: Bu kadina diyecek tek kelime var onuda biliyorsunuz.
Tüm 28 yorumu okumak için tıklayın