19 Mart 2017, 12:32

Seren Serengil'in Annesinin, Ebru Şallı'ya Olan Benzerliği Şaşırttı

Seren Serengil, annesinin fotoğrafını paylaşarak, annesinin Ebru Şallı'ya benzerliğine dikkat çekti ve bu görüntüyü Ebru Şallı'ya beslediği sevginin kaynağı olarak gösterdi.

Sosyal medyada sıkça paylaşım yapan  Seren Serengil, son paylaşımında çocukluğunda kendisine bakan dadısını kaybettiğini duyurdu. Paylaştığı çocukluk fotoğrafında dadısına rahmet dileyen Serengil, annesinin  Ebru Şallı'ya olan benzerliğine dikkat çekerek, "Ondan mı bu kadar çok seviyorum seni" sorusunu sordu. Bu ilginç detay, takipçiler tarafından şaşkınlıkla karşılandı.

PAYLAŞIMDA BEKLENMEDİK DETAY

Ünlü Serengil ailesinin mensubu  Seren Serengil, çocukluk dönemini dadısıyla geçirdiğini anlattı. Dadısının vefat ettiğini duyuran Serengil, "Annem, dadıcım, 13 yıl boyunca beni hiç bırakmayan dadıcım melek olmuşsun, melekler içinde uyu seni hiç unutmayacağım" ifadelerini kullandı. Annesinin de yer aldığı fotoğrafta, "Bu arada benim erkek çocuğuna benzemem, annemin de  Ebru Şallı'ya benzemesi..." ifadeleriyle dikkat çekti.

EBRU ŞALLI'YA SEVGİSİNİN KAYNAĞI

Fotoğrafa yaptığı yorumda  Ebru Şallı'yı etiketleyen Serengil, annesine benzerliğine atıfta bulunarak, "Ondan mı bu kadar çok seviyorum acaba seni?" yorumunu yazdı.

İşte o fotoğraf:

19 Mart 2017 Pazar 12:32YORUMLAR