Serenay Sarıkaya, ödül törenine giderken 13 bin TL'lik mini elbise giydi

İki gün önce düzenlenen ödül törenine katılan Serenay Sarıkaya, yaklaşık 13 bin TL olan mini elbisesiyle göz kamaştırdı. Oyuncu, mini elbisesiyle fotoğraf çektirip takipçileriyle paylaşmayı da ihmal etmedi.

07.11.2019 14:56 | Son Güncelleme: 07.11.2019 15:19

Gazetecileri Derneği'nin düzenlediği '24. Altın Objektif Ödülleri' muhteşem bir organizasyonla sahiplerini buldu. Güzelliğiyle göz kamaştıran oyuncu Serenay Sarıkaya, ödül törenine giderken dünyaca ünlü bir markanın 2200 dolar değerindeki elbisesini giydi.

13 BİN TL'LİK ELBİSESİYLE GÖZ KAMAŞTIRDI

Davetlerde ve günlük yaşantısında tercih ettiği kombinlerle adından her daim söz ettiren Serenay, ödül törenindeki mini elbisesiyle göz kamaştırdı. Miu Miu markasına ait, 2200 dolar değerinde, yaklaşık 13 bin TL'lik mini elbisesini, gümüş rengi bilekten bağlamalı bir topuklu ayakkabı ile kombinleyen Sarıkaya, sosyal medyada da çok konuşuldu.

Güzel oyuncu, mini elbisesiyle çektirdiği fotoğraflarını da sosyal medya hesabı Instagram'dan paylaşmayı ihmal etmedi. Sarıkaya'nın fotoğraflarına binlerce beğeni ve yorum geldi.

Serenay Sarıkaya, ödül törenine giderken 13 bin TL'lik mini elbise giydi

Magazin Gazetecileri Derneği, Serenay Sarıkaya, Sarıkaya, Magazin


HABER YORUMLARI (18)
KONYALI KADIN:Malesef bizdede gecim sıkıntısından dolayı uçuk cıkıyor. .
YUH:sadece bu haber için demiyorum çoğu haber böyle. tepkilere aldırmadan rating ve para uğruna 7-24 böylelerin haberini yapan medyamız varken insanlık olarak ilerlememiz çok zor arkadaş. bir nevi özendirip alıştırıp zamanla normal görünmesini sağlamak adına ve değişik insan karakteri çıkartmak adına deneyler yapılmakta sanki. yani hiç, sanat, yapım, başarı, uğraş haberi görüyor musunuz?
HATİCE ARSLAN:Gururlarından, borçlarını saklayıp sonunda intihar eden dört kardeş. ve. . . . . . . . . . . . . . . . . . 13 bin tl lik elbise. BU DÜNYA BÖYLE İŞTE.
DERİN GÖLGE:bunlara ünlü diyorlarya işte bu tarz canlılar tenini sergileyerek ünlü oluyorlar
BOŞVER:Gevursun Yahu arkadaş bir insan bu kadar salak olama diyorum oluyor Kendine yapıyor %27 lik zamları sizlere %2 mi yapsak %3 mü diye düşünüyor ulan %2 ne ya 2000 TL de %2 ne ya be insafsız vicdansızlar beni çocuğumun rızkını yesinler her gün zam üstüne zam eyt kabul etmesin ama kendini oğlunun milyon dolarları olsun senin o çok sevgili beyfendiciğin çıkartıp versin bugüne kadar bizden sömürdükleriyle
SOUL EDGE:4 kişi yoksulluktan intihar etmemiş, hadi bi bakıp gelelim öbür tarafta ne var diye can sıkıntısından intihar etmişler. Gardırop Fuat söylemiş!
GEVURSUN..:Ekreme söyle 500 milyon dolarcığını size versin tatil tatil gezeceğine karisi modacilara bilmem kaç bin tl vereceğine yardım etseydi herşey çok güzel oldu işte..
ZİYAA:Bir tarafta yoksulluktan intihar eden insanlar. . . Bir tarafta bir eteğe 13 bin lira veren insanlar. . . Adalet mi lan bu. . .
KAYSERİLİ ORHAN:4 kardeş gururlarından devletten yardım bile alamışlar. bakkal borçları 2. 260 lira. yani bu özenilen manken şarkıcı çalgıcıların saatlik ücretleri. . devlet zaten yardım isteyenlere ağır şartlar koymuş, komşun, eşin dostuna davulla haber verir gibi yardımı gösteriyorlar. apartmanı inceliyorlar, evi inceliyorlar, içler acısı bir rezil etme durumu var. sayın cumhurbaşkanımız icra, haciz, fakire yardım konularında yardımcı olun!
BİRYENİSİDAHA:torene gidenler 13bin tl yardimci olmuslarmi , garibanlara , yetimlere , kimseleri olmayan yaslilara, gercek guzelik bumu , ustelik kendini bir odul gibi gostermekle ne demekte , 13 bin tl 2 sinifin cocuk tatili , kantinde bir sene 13 cocugun yemek parasi , daha neler . . . .
Tüm 18 yorumu okumak için tıklayın
13.11.2019 18:19:06