Şerif Yürük Seçim Sonuçları

31 Mart seçimlerinde AK Parti Sivas Doğanşar belediye başkan adayı olan Şerif Yürük isimli adayın aldığı oy oranı belli oldu.

Şerif Yürük Seçim Sonuçları
02.04.2019 15:07 | Son Güncelleme: 02.04.2019 15:07

31 Mart seçimlerinde AK Parti Sivas Doğanşar belediye başkan adayı olan Şerif Yürük isimli adayın aldığı oy oranı belli oldu. Sivas Doğanşar ilçesinde toplam 7 aday ile yarışan Şerif Yürük isimli AK Parti adayının aldığı oy oranını haberimizden öğrenebilirsiniz.

Türkiye, 31 Mart'ta belediye başkanı, belediye meclis üyesi ve muhtarlarını seçmek için sandığa gitti. Partilerin hummalı çalışmaları sonucu sandıklar açıldı ve yerel seçimde adayların aldığı oy oranları belli oldu. Peki 31 Mart 2019 Yerel Seçiminde AK Parti Sivas Doğanşar adayı Şerif Yürük kimdir? AK Parti Sivas Doğanşar adayı Şerif Yürük yüzde kaç oy aldı?

Şerif Yürük Oy Oranları ve Seçim Sonuçları

31 Mart yerel seçimlerinde AK Parti Sivas Doğanşar belediye başkan adayı olarak gösterilen Şerif Yürük Doğanşar ilçesinde % 23,47 oranında oy almıştır. Doğanşar ilçesinde % 23,47 oranında oy olan Şerif Yürük adlı AK Parti adayı toplamda 227 adet oy sayısına ulaştı.

Şerif Yürük Kimdir?

Şerif Yürük seçim sonuçları

Şerif Yürük, 1966 yılında Doğanşar'da doğdu. İlk ve orta öğrenimini Doğanşar'da tamamladı. 1991 - 1995 yılları arasında Refah Partisi Doğanşar İlçe Gençlik Kolları Başkanlığı görevini yürüttü. Yürük, evli ve bir çocuk babasıdır.

Sivas Doğanşar ilçesinde AK Parti, CHP, MHP, DSP, VP adaylarının aldığı oy oranlarını detaylı olarak incelemek istiyorsanız tıklayınız.

Etiketler: Güncel, Haber
Haberler››Güncel››Şerif Yürük Seçim Sonuçları - Haberler