Serkan Altunorak Polis Rolünde

Son dönemde yer aldığı tiyatro oyunu ve televizyon dizileriyle adından söz ettiren başarılı oyuncu Serkan Altunorak, "Aşkın Kanunu" adlı diziye dahil oluyor.

24.11.2014 15:30 | Son Güncelleme: 24.11.2014 15:30Serkan Altunorak Polis Rolünde

"Baş komiser Vedat"

Yapımını TMC'nin, yapımcılığını Erol Avcı'nın üstlendiği, TRT1'de yayınlanan Aşkın Kanunu dizisine Serkan Altunorak da katılıyor. Ceyda Düvenci, Mustafa Üstündağ, Bülent Şakrak, Beste Bereket gibi başarılı oyuncu kadrosuyla dikkat çeken Aşkın Kanunu'na katılan Serkan Altunorak, Baş komiser Vedat rolüyle izleyici karşısına geçecek.

Çetin ve İpek'in çalıştığı Hırsızlık ve dolandırıcılık bürosuna Baş Komiser olarak atanan Vedat, aynı zamanda İpek'in de akademiden arkadaşı olarak izleyiciyle buluşacak.

Yönetmenliğini Çağatay Tosun'un üstlendiği, senaryosunu Sema Ali Erol ve Gülden Çakır'ın yazdığı "Aşkın Kanunu", ilk gençlik yıllarından beri birbirlerine aşık olan İpek ve Çetin'in on beş sene sonra aldıkları ayrılık kararının ardından, tüm zorluklara rağmen "Aşk hala mümkün müdür? Mutlu evliliğin formülü nedir? sorularına cevap arıyor… Aşkın Kanunu, pazartesi akşamı 19.55'te TRT1'de.


Serkan Altunorak, Mustafa Üstündağ, Ceyda Düvenci, Erol Avcı, Güncel

Kaynak: Bültenler

20.01.2020 04:09:41