Sevgilisini bıçaklama suçundan gözaltına alınan Hazal Mesudiyeli: Tarikata üye olmamı istedi, sonra da kendisini bıçakladı

Ali Ağaoğlu'nun eski sevgilisi Hazal Mesudiyeli, sevgilisi Sedat Kumaş'ı yaralama suçundan geçtiğimiz mart ayında gözaltına alındı. Mesudiyeli'nin ifadesinde "'Şeytanla anlaşma yapacaksın' diyerek tarikata üye olmamı istedi. Sonra da kendini bıçakladı" dediği ortaya çıktı.

30.05.2020 10:15 | Son Güncelleme: 30.05.2020 10:37
Yorumlar (11)
SİVRİ UÇLU BIÇAK: Ucu sivri bıçak satışı kısıtlanmalı, polis tarafından kişilerin almasına izin verilmeli. Sivri uçlu bıçak sadece kasaplara gerekli. Evde sivri uçlu bıçağa ne gerek var. Cinayetlerin çoğu bıçak saplama şeklinde oluyor. Katil birine sinirleniyor, gidiyor marketten alıyor kocaman bıçağı , gidiyor kişiye saplıyor. Sadece kanunen izin verilen yerlerde, polis izin belgesi olan kişilere bıçak , balta vb öldürücü aletlerin satışı yapılmalı.
CAYMA BEDELİ: ya hev hev got
ANGARALI: Nasıl bir memleket olduk aga korktum la ben artık.
ADİL: Korku filmi gibi lan kendi kendine hareket eden bıçak adamın önce bacağına saplanıyor sonra oradan çıkıp aniden omuzuna saplanıyor tüylerim diken diken oldu bıçak canlı.
ÇAPKIN KIZ ASLI: KIZIN GİDERİ VAR ADAMDA TIP YOK.
ÇAPKIN: Peki senin giderin varmı
0 0
TANKUT: Çapkın, boşuna Aslıya yazma, kendisi kızlardan hoşlanıyormuş. :)
1 0
BURAK: Çamur at izi kalsın , herşeyi tarikatlara yıkıyorlar , Ülke tarihinde bir tane tarikatların toplu yürüyüşü , protestosu , eylemi yok . Tarikatları gülen cemaati ile karıştırmayın , hiç bir devlet kurumuna girmek gibi bir gayesi yoktur , hiç bir yerde örgütlenmesi yoktur bi kere tarikat başka cemaat başkadır. Her olayı tarikatlara yüklemek büyük vebaldir , Allah dostları vardır tarikatlarda .
ROEEL: Arkadashim, konu islami tarikat degil... Islami tarikat seytanla anlasma yapmaz...
0 4
HAKAN: Tiplere bak ya. . . birde tarikat marikat. . . ulke akil hastasi dolu. . devasal bir akil hastanesi yapilsin Turkiye ye. . . en az 20 milyon akil hastasi vardir Turkiye de. . . egitimsizlik asiri kiskanclik , haset, ezik ruh , ahlaki ve dini konularda eksik ve yanlis egitim sonucu ulke insani basit, hafif mesrep, piskolojik sorunlu insanlarla doluyor maalesef. . .
HA: yorum yapın yahu yırtınıyolar haber olmak yapmak için vb. mangır lazım para lazım reyting lazım medyaya magazincilere o kadar pislik yapıyolaa tıklayın yorum atın reyting yapın diye
Haberler››Magazin››Sevgilisini bıçaklama suçundan gözaltına alınan Hazal Mesudiyeli: Tarikata üye olmamı istedi, sonra da kendisini bıçakladı - Magazin