17 Nisan 2019, 21:05

Şevket Çoruh, İmamoğlu'nun Mazbatasını Aldıktan Sonra Paylaştığı Video ile Çok Konuşuldu

Ünlü oyuncu Şevket Çoruh, yerel seçimlerin ardından sosyal medya hesabından kahkaha attığı anların videosunu yayınlamıştı. Çoruh, Ekrem İmamoğlu'nun mazbatasını teslim almasının ardından ikinci bir video daha yayınladı.

31 Mart yerel seçimlerine ilişkin Twitter hesabından kahkaha attığı bir videosunu paylaşan oyuncu Şevket Çoruh, Ekrem İmamoğlu'nun mazbatasını teslim almasının ardından ikinci bir video daha yayınladı.

BELEDİYE BAŞKANLIĞI MÜHRÜNÜ ALDI

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı (İBB) konusunda 17 gündür devam eden tartışmalar, CHP'li Ekrem İmamoğlu'nun mazbatasını alması ve İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı seçildiğinin resmileşmesiyle sona erdi. İmamoğlu mazbatasını teslim almasının ardından, İstanbul Saraçhane'de bulunan Büyükşehir Belediye Başkanlığı binasına giderek belediye başkanlığı mührünü aldı.

YİNE VİDEO YAYINLADI

31 Mart gecesi seçim sonuçlarının açıklanmaya başlamasının ardından, sadece kahkaha attığı görülen bir videoyla gündeme gelen oyuncu Şevket Çoruh, benzer bir videoyu İmamoğlu mazbatasını teslim aldıktan sonra da yayınladı.

Ekrem İmamoğlu, Şevket Çoruh, İmamoğlu, Magazin, PolitikaYORUMLAR (255)
MEHMET: Siyaset uğruna insanlar ne hale düşüyor! Sanırım bu adam ölünce arkasından kendisi yaptığı gibi kahkaha atanlar çok olacak. Mesela Türkiye''de bir ünlü öldüğünde bazıları lanet eder, bazıları da rahmet diler. Sadece rahmet dilenen bir ünlü görmedim, nedenini ise şimdi anladım: insanların damarlarına basmak.
DİKİCİ: Yalaka durağında inecek var şoför bi zahmet
ŞİİİT SUS SÖZ MİLLETİN: Bir zamanlar benim ekmeğimele oynayanlar bugün İstanbul büyükşehir belediyesi nde bilmem nerede bilmem ne bölge müdürü oldu ya ilahi adalet imam oğlu artık onların ipini çeker ak mercanın akdeniz holdingin yan kuruluşların torpilli müslümanları benim vicdanım rahat ben çok beddua ettim kabul oldu zalimin zulmü varsa garibanın allahı var
RACO: ne güzel yiyip içiyordunuz demi sömürüyordunuz yandaşlar yoldaşlar şişti durdu yiye yiye niye çomak sokuyosunuz oğlum adamların tekerine bak hepsi sinirden deli oldu bu kadar asalağı kim besleyecek şimdi aç kaldı hepsi ne güzel paralar akıyodu :)))
DAĞLI: SENDE KENDİNİ NİMETTEN Mİ SAYIYORSUN ?
Tüm 255 yorumu okumak için tıklayın