SEYİR HALİNDEKİ CİP VE OTOMOBİL KURŞUN YAĞMURUNA TUTULDU

Şişli'de seyir halindeki lüks cip ve otomobilin yanına yaklaşan başka bir otomobilden ateş açıldı.

01.12.2019 06:23 | Son Güncelleme: 01.12.2019 06:23SEYİR HALİNDEKİ CİP VE OTOMOBİL KURŞUN YAĞMURUNA TUTULDU

'de seyir halindeki lüks cip ve otomobilin yanına yaklaşan başka bir otomobilden ateş açıldı. Otomobil ve cipe çok sayıda kurlun isabet ederken olayda bir kişi ağır yaralandı.

Şişli'de seyir halindeki cip ve otomobile, kimliği belirsiz kişilerce ateş açıldı. Kurşun yağmuruna tutulan cip ve otomobile çok sayıda kurşun isabet etti. Olayda bir kişi ağır yaralandı. Olay, Büyükdere Caddesi, Mecidiyeköy istikametinde saat 05: 00 sıralarında meydana geldi. İddiaya göre, bölgede bulunan bir eğlence mekanından iki otomobille çıkan kişilerin üzerine Büyükdere Caddesi üzerinde seyir halindeyken yanlarına yaklaşan başka bir otomobilden ateş açıldı.

BİR KİŞİ YARALANDI

Açılan ateş sonucu 34 GOL 63 plakalı cip kaldırıma çıkıp çöp kutularına çarptıktan sonra durabildi. 34 BTR 578  otomobil ise cadde üzerindeki taksilere vurmaktan son anda kurtuldu.  Cam ve kapısına çok sayıda kurşun isabet eden cipte bulunan 1 kişi, sırt, kol ve beline isabet eden kurşunlarla ağır yaralandı. Olayı gerçekleştiren otomobil kaçarken yapılan ihbarla olay yerine çok sayıda polis ve sağlık ekibi sevk edildi. Yaralı, ambulansla hastaneye kaldırıldı. Polis ekipleri cip ve otomobilin çevresini güvenlik şeridi ile çevirerek otomobillerde bir süre inceleme yaptı. Olayla ilgili soruşturma sürüyor.

Görüntü dökümü:

------------

-Ambulanslardan detaylar

-Polisten detaylar

-Kurşunlanan otomobillerden detaylar

-Kurşun deliklerinden detaylar

-Genel ve detaylarBüyükdere Caddesi, Şişli, Güncel

Kaynak: DHA

24.01.2020 04:13:25