Şeyma Subaşı: 17 gün sonra ilk kez dışarı çıktım arkadaşlar

Bir süredir evinde karantinada olan Şeyma Subaşı, 17 gün sonra markete çıktığına dair sosyal medya hesabı üzerinden bir paylaşım yaptı. Subaşı paylaşımının altına, "17 gün sonra ilk defa! dışarı çıktım arkadaşlar, eldivenlerim ve maskemle market alışverişi yapıp eve döndüm" notunu düştü.

30.03.2020 16:45 | Son Güncelleme: 31.03.2020 10:51

Şeyma Subaşı ve sevgilisi Guido Senia geçtiğimiz günlerde Türkiye'ye gelmiş ve '14 gün kuralına' uymayarak birçok davete katılmışlardı. Sağlık Bakanlığı'nın harekete geçtiği olay sonrası Şeyma Subaşı ve sevgilisi Guido Senia, karantinaya alındı. Şeyma Subaşı karantinaya alındıklarını Instagram hesabından yaptığı paylaşım ile duyurmuştu. Karantina sürecinin sona ermesinin ardından Şeyma Subaşı, sosyal medya hesabı üzerinden market alışverişine çıktığı anı paylaştı.

"17 GÜN SONRA İLK DEFA DIŞARI ÇIKTIM"

Bir süredir evinde karantina da olan Şeyma Subaşı 17 gün sonra markete çıktığına dair sosyal medya hesabı üzerinden paylaşım yaptı. Subaşı paylaşımında, "17 gün sonra ilk defa! dışarı çıktım arkadaşlar, eldivenlerim ve maskemle market alışverişi yapıp eve döndüm. Lütfen birazcık daha dişimizi sıkalım ve evde kalalım. Evet bunu ben sizlere söylüyorum ve bir süre daha söylemeye devam edeceğim. Evde Kalalım Türkiye lütfen" ifadelerini kullandı.

Şeyma Subaşı: 17 gün sonra ilk kez dışarı çıktım arkadaşlar

Kaynak: İHA

Yorumlar (17)
ZAFER: hahh. . iste bu Haberi bekliyorduk. simdi cok mutlu olduk. ne müjdeli Haber.
KİMDİR NE İŞE YARAR: kendisi ne işe yarar kimdir necidir neden gündeme girmeye çalışmaktadır amacı nedir?
SY: senin gibilerin soyu tükenmesi gerekiyor insanlığa zararsınız.