Şeyma Subaşı, Sadece Şeyma kitabındaki "Tuz ruhu" hatasından dolayı savcılığa ifade verdi

Şeyma Subaşı, hayat hikayesini anlattığı Sadece Şeyma kitabında "Tuz ruhu" hatasından dolayı bir okuyucu tarafından savcılığa şikayet edildi. Subaşı, ifadesinde "Yayınevi asitleri karıştırmış" dedi.

05.09.2019 13:26

Acun Ilıcalı'dan boşandıktan sonra hala gündemin en çok konuşulan isimlerinden olan Şeyma Subaşı'nın, kitabında yapılan büyük hatadan dolayı başı dertte.

Acun Ilıcalı'nın eski eşi Şeyma Subaşı'nı, Sadece Şeyma kitabını okuyan bir okur savcılığa şikayet etti. Suç duyurusunda, "Kitapta cilt ve güzellik için tuz ruhu öneriliyor" denildi. Savcılıkta bir saat ifade veren Subaşı, "Yayınevi asitleri karıştırmış" diye konuştu.

BÜYÜK TEPKİYE NEDEN OLMUŞTU

Şeyma Subaşı'yı anlatan Sadece Şeyma kitabında hidroklorik asit ile hyaluronik asit karıştırılması büyük tepkiye neden olmuş, gelen tepkilerden sonra yayınevi hatayı hemen düzelttiklerini söylemişti.

"CİLT İÇİN TUZ RUHU ÖNERİLİYOR"

Sabah'tan Dilek Yaman'ın haberine göre; Şimdi de bir okur, Subaşı'yı savcılığa şikâyet etti. Şikâyette, "Kitapta cilt için tuz ruhu tavsiye ediliyor. İnsanlar yanlış yönlendiriliyor" denildi. İhbar nedeniyle ifadeye çağrılan Subaşı, durumun yayınevinin bir hatası olduğunu dile getirdi.

"SUÇ İŞLEME KASTIM YOKTUR"

Subaşı şu ifadeleri kullandı: "Kitapta basımevinin hatası nedeniyle hidroklorik asit (Tuz ruhu) yazılmış ve durum gözden kaçmıştır. Suç işleme kastım yoktur."

SORUŞTURMA DEVAM EDİYOR

29 yaşındaki Subaşı'nın haziran ayında çıkardığı kitabın soruşturması devam ediyor.

Şeyma Subaşı, Sadece Şeyma kitabındaki

Acun Ilıcalı, Şeyma Subaşı, Subaşı, Magazin

YORUMLAR(40)
DOKUZ KÖYDEN KOVULAN DOĞRUCU:Ciddi ciddi okumuş biri yani. . .
ADINIZI YAZINC:Ulan bunun vereceği akılla iş yaparsan zaten geberir gidersin
ÇAVUŞ:Yüce Allah''ım ne olur bunlara öyle azaplar çektir ki çığlıkları mezar dışından duyulsun.
ÇAVUŞ:Cenneti cehennemi gidip görmeme gerek yok çok güvendiğimiz son peygamberimiz ALLAH''ın elçisi bizlere olduğunu beyan etti. Biz ona itaat edenlerdeniz. Diyelim yok ben bir şey kaybetmem ya varsa sen neler kaybedeceksin düşündün mü?
KREL:sen gittin odun oldun geldin de biz odun olcaz asıl yalan atan sensin görmedigin bilmedigin hatta varlıgı bile gerçekte ispatı olmayan şeylerle kandır sen kendini
ASLAN PARÇASI:yere batsın kitabıda, adıda, buna prim verende, reklam yapanıda. . . . yeter yav yeter
10.KÖYÜN MUHTARI:CAHİLİM Bİ YERDEN BAKARKEN YANLIŞ YAZMIŞIM DEMİYOR DA YAYINEVİ KARIŞTIRMIŞ DİYOR. NE YAPTIN DA KİTAP YAZIYORSUN?EVLİ ADAMDAN ÇOCUK YAPTIN SONRA ÇOCUK İÇİN DİYE DİYE EVLENDİN NORMALDE HARİTADA BİLE GÖSTEREMEYECEĞİN YERLERE ÖZEL JET LE GİTTİN. HER ANI FOTOĞRAFLAYIP ALTINA TRANSLATE DEN ALDIĞIN İNGİLİZCE CÜMLELER YAZDIN MİLLET SENİ BİŞEY SANIYOR. BİŞEYSİN AMA BURDA YAZILMAZ
NONAME:niye o evli adamdan cocuk yapıyorda adam sütten cıkmış ak kaşıkmı geçin bunları geçin. madem evli niye karılarla kızlarla birlikte oluyor niye cocuk yapıyor. Kadın zorla cocuk yapacak değil heralde
ARITMETIK SAZAN:Bunun kitabini okuyanda zaten bunun gibidir. .
MİSAFİR:Valla cok sasirmadim sonradan gorme olunca tuz ruhu yuz temizleyici olur benzin limonata olur olurda olur. . . . . . . .
Tüm 40 yorumu okumak için tıklayın