Şeyma Subaşı, yabancı dostlarını överken Türk arkadaşlarını eleştirdi

Oyuncu Hazal Filiz Küçükköse'nin doğum günü partisine katılan Şeyma Subaşı, muhabirlerin "Türk dostlarınızla mı yoksa yabancı dostlarınızla mı daha iyi anlaşıyorsunuz?" sorusuna verdiği cevapla Türk dostlarına gönderme yaptı.

15.02.2020 12:46 | Son Güncelleme: 15.02.2020 12:46

Hazal Filiz Küçükköse'nin 28. yaş günü kutlamasına katılan Şeyma Subaşı, muhabirlerle sohbet ederken sık sık zaman geçirdiği yabancı dostlarına övgü yağdırırken Türk dostlarına da çok konuşulacak bir imada bulundu.

"YABANCI DOSTLARIM DEDİKODU YAPMIYOR"

Zemheri dizisinin başrol oyuncularından Hazal Filiz Küçükköse, yeni yaşını ünlü dostlarıyla kutladı. Ünlü akınının yaşandığı partiye katılanların arasında Şeyma Subaşı da yer aldı. Vaktinin büyük bir kısmını yurt dışındaki dostlarıyla geçiren Subaşı, Habertürk muhabirinin "Türk dostlarınızla mı yoksa yabancı dostlarınızla mı daha iyi anlaşıyorsunuz?" sorusuna "Yabancı arkadaşlarım ile daha iyi anlaşıyorum. Onlar daha pozitif ve daha samimi, güzel enerji veriyorlar. Dedikodu ve drama yapmıyorlar" şeklinde yanıt verdi.

ENERJİ SERUMU TAKTIRDI

Sosyal medya hesabını en aktif kullanan isimlerin başında gelen Şeyma Subaşı, geçtiğimiz günlerde Instagram hesabından yaptığı paylaşımda bir sağlık merkezinde enerji serumu aldığını söyledi.

Şeyma Subaşı, yabancı dostlarını överken Türk arkadaşlarını eleştirdi

Şeyma Subaşı, Subaşı, Magazin


HABER YORUMLARI (17)
ATILLA TÜRK:türkiyede kim varki buna dost olan kendini bir sey saniyor bu kadin
HAYRİYE:çirkin seyyyy
ALİ:Bu konuda hak veririm. Arkanı dönmeye gelmiyor, yüzüne gülenler başlıyorlar yerden yere vurmaya.
GARİP:Dilini. Tut. Pişman. Olma. Ağzını. Tut. Düşman. Olma.
ADINI YAZ Y:Dedikoducu olmayan yoktur. . benimde almanyada ve hollandada arkadaşlarım var eğer biri aramızdan ayrılsın dedikodu anında başlar. biz ve yabancıların arasındaki terk fark biz Türkler onlardan daha çok akraba ve komşularla olan sosyal yaşamımız olduğu için tabiki dedikodu ve problemler oluyor bu gayet normal. . . dedikodu her yerdedir. . . . . .
SARI:Bunun sonu son değil para azdırdı ALLAH. Islah etsin şımarık yaşam iyi olmaz
VATANDAS:senin ne kadar yabanci dostun olabilirki acun olmasaydi
MARDİNLİ:PEHH TÜRK DOSTLARINDA SANA BAYILIYODU O NAFAKA OLMASA BEN ONLARI GÖRÜRDÜM YANINDA
CONİ:dogru soyluyo bizim milletten bi cacik olmaz, dedikodu yalan kurnazlik varda var !
HEY SEN CONİ:Herhalde kendini anlatıyorsun
Tüm 17 yorumu okumak için tıklayın
26.02.2020 08:10:01