22 Temmuz 2018, 13:34

Sezen Aksu, Kızının Nişan Törenine Katılmayan Önder Fırat'ı Düğüne Katılması İçin İkna Etti

Sezen Aksu, kızı İdil Fırat'ın Mert Fırat'la ilişkisini onaylamadığı için nişan törenine katılmayan Önder Fırat'ın düğününe gelmesi için devreye girdi. Çift, babalarının törene katılması için Barcelona'daki düğünü Çeşme'de yapmaya karar verdi.

Habertürk'ten Bülent İpek'in özel haberine göre, Nisan'da tanışıp, Mayıs'ta ilişkiye başlayıp, Haziran'da nişanlanarak sanat dünyasının en yıldırım aşklarından birine imza atan Mert Fırat ile İdil Fırat, 8 Eylül'de evleniyor. Düğünlerini Barcelona'da yapmayı planlayan çift, baba Önder Fırat'ın nikah törenine katılması için düğün yerine Çeşme'deki bir otele aldırdı.

KIZININ NİŞAN TÖRENİNE KATILMAMIŞTI

Televizyon ve tiyatro dünyasının ünlü oyuncusu Mert Fırat'ın İdil Fırat'ın babası ünlü iş adamı Önder Fırat'tan onay almadığı, Önder Fırat'ın aile arasındaki nişan törenine bu yüzden katılmadığı konuşuluyor.

ESKİ SEVGİLİ SEZEN AKSU DEVREYE GİRDİ

Çift, bu nedenle Barcelona'da küçük bir grup karşısında evlenmeyi planlamışlardı. Ancak magazin kulislerinde konuşulanlara göre; eski sevgili Sezen Aksu devreye girerek Önder Fırat'ı direnmekten vazgeçirdi. Aksu, Önder Fırat'ı çok sevdiği kızının mutlu gününde kalıcı bir burukluğa yol açmaması için ikna etti.

Sezen Aksu ve Önder Fırat
Önder Fırat ve İdil Fırat

Barcelona,İdil Fırat,Sezen Aksu,Önder Fırat

YORUMLAR