Sezin Benim Kardeşim

Sezin Erbil'le İlgili Açıklamasının Maksadını Aştığını Söyleyen Karacan Son Noktayı Koydu.

Sezin Benim Kardeşim
10.04.2007 09:20 | Son Güncelleme: 10.04.2007 09:20

SEZİN ERBİL'LE İLGİLİ AÇIKLAMASININ MAKSADINI AŞTIĞINI SÖYLEYEN KARACAN SON NOKTAYI KOYDU.

Sezin Erbil için yaptığı açıklamanın maksadını aşan bir şaka olduğunu iddia eden Okan Karacan, süren tartışmalara son noktayı koydu: "Ben komedyenim. Bu konuyla ilgili mikrofonlar bana uzatılınca şaka yapmak istedim ama maksadını aşan bir şaka oldu. Herkesten özür diliyorum. Bu olaydan sonra Alişan'la telefon görüşmesinde gereken açıklamaları yaptım. Eğer barışır da evlenirseniz nikah şahidiniz olurum; benim yüzümden ayrılırsanız çok üzülürüm dedim. Ayrılıklarının benimle bir ilgisinin olmadığını söyledi. Alişan çok öfkeli, bu yüzden yaptığı açıklamaları haklı buluyorum."

Sezin Erbil ve Alişan'ın nişan atmalarının ardından yaptığı Okan Karacan'ın yaptığı "Sezin'le Bilkent üniversitesinde okurken 2-3 aylık beraberliğimiz oldu. Madem evlendiler isterse hemen nikah yaparım" açıklaması olay yaratmıştı. Açıklamanın hemen ardından her iki tarafın ailesi tepkisini ortaya koymuş, Alişan ve Mehmet Ali Erbil'in zorlamasıyla Ulus Parkı'na geldiği iddia edilen Okan Karacan "Maksadını aşan bir şaka yaptığını açıklamış, her iki aileden de özür dilemişti.

Karacan, yaşananları şöyle dile getirdi: "Bir davet için dışarıya çıkmıştım. Arkadaşlarımla Şamdan'a gittim. Gecce boyunca alkol almadım. Dışarı çıktığımızda birçok gazeteciyi karşımda görünce şaşırdım. Mikrofon bana uzatılınca şaka yapmak istedim ama maksadını aşan bir şaka oldu. Sezin Erbil benim Bilkent Üniversitesinden çok özel bir arkadaşım, kardeşim. Ankara'ya gittiğimde beni ağırlardı. Öyle bir birlikteliğimiz asla olmadı. Biz dostuz. Ulus Parkı'ndaki açıklamayı zorla yaptığım doğru değil, açıklama yapmayı ilk ben önermiştim. Neden korkayım, hep beraber üzgün olduğumuzu gösterelim dedim. Herkesten, özellikle Mehmet Ali Erbil'den özür diliyor, ellerinden öpüyorum"

Kaynak: Gecce

Etiketler: , Haber
Haberler››Magazin››Sezin Benim Kardeşim - Magazin