Sibel Arna, orta parmak hareketi yaparak 14 Şubat'a tepki gösterdi

Köşe yazarı Sibel Arna, 14 Şubat Sevgililer Günü'ne tepki göstermek için sosyal medya hesabından iç çamaşırsız elbisesiyle poz verip orta parmak hareketi yaptı.

14.02.2020 15:46 | Son Güncelleme: 14.02.2020 16:25

Çeşitli programlarda jürilik yapan köşe yazarı Sibel Arna, sosyal medya hesabı Instagram'dan Sevgililer Günü'ne tepki gösterdi.

ORTA PARMAK HAREKETİ YAPTI

Şimdilerde YouTube kanalında ünlü isimleri ve fenomenleri ağırlayan Sibel Arna, 41. yaşı için fotoğrafçı Cem Talu'ya poz verdi. Cesur pozlar veren Arna, iç çamaşırsız giydiği elbisesinin fermuarını açarak arkası dönük poz verdi. 14 Şubat Sevgililer Günü'ne gönderme yapan Sibel Arna, "Yine bir Cem Talu fotoğrafı ile güne ait duygu ve düşüncelerimi paylaşıyorum: Al sana 14 Şubat" diyerek orta parmak hareketi yaptığı fotoğrafını paylaştı. Arna'nın pozuna kısa sürede olumlu yorum yağarken binlerce de beğeni geldi.

İşte Sibel Arna'nın dikkat çeken pozu:

SİBEL ARNA KİMDİR?

1979 yılında İstanbul'da dünyaya gelen ünlü sunucu Sibel Arna, ilk ve orta öğrenimini İstanbul'da tamamladı. Daha sonra da Marmara Üniversitesi'nin İktisadi ve İdari Bilimleri Fakültesini kazandı ve bu fakülte içerisinde bulunan İşletme bölümünden başarılı bir şekilde mezun oldu. Sonrasında da İstanbul'da çeşitli medya ajansları ile çalıştı ve bu yönde televizyon dünyasına girdi. 2006 yılında CNN televizyonlarında Trends programını hazırlamaya ve sunmaya başladı.

İşte Benim Stilim programının da bir dönem sunucusu olan Sibel Arna, Vatan Gazetesi'nde de bir dönem köşe yazarlığı yaptı ve bu yönde de yazılarını yayınladı. Moda, sağlık, güncel ve diğer konular ile ilgili olarak sürekli bir şekilde yayın hazırladı ve başta Vatan gazetesi olmak üzere birçok farklı gazetede çalıştı. 2003 yılında da Hürriyet gazetesinde çalışarak yayınlarına bu gazete üzerinde devam eden ünlü sunucu ve haberci Sibel Arna, basın dünyası içerisinde son derece tanınan bir isim olarak karşımıza çıktı.

Sibel Arna, orta parmak hareketi yaparak 14 Şubat'a tepki gösterdi

Sevgililer Günü, 14 şubat, Magazin


HABER YORUMLARI (66)
ASABİ:Ünlü derken,
CONİ:saatlerdir kapak fotografina bakiyorum
DEVRAN:bari güzel birseyolsa at suratli
KAPLAN:KENDİSİNE GÜZELİM DİYE HAVA ATIYORDUR ŞİMDİ, O MAKYAJ OLMASAYDI VAY HALİNE DERDİK:)))
YILDIRIM:Kalemin değil iç çamaşırsızlığın daha etkili olduğunu anlamış :)
98765:lanet olsun sevgililer gününe medyanın boşbeleş işleri sevgililer günü kutlanıyor ama 20. 000 aleme rahmet olarak gönderilen hz muhammed s. a. v efendimizin kutlu doğumu hadisleriyle kuranla kutlanmıyor işte siz böyle gavur bir toplumsuz sevgilin günümü olur ya sevgili her gün sevgi ister ne saçma sapan medya işgüzarlığı
ARİF GS Lİ:Alttaki yorumlara bi bakın. Adam erdem ile kirbacliyo, işine gelmeyince ahkam kesene bak endin ne atıyon burda diyo. Adam etmeye gelmiş siz gibi beyni calismayanlara
MERSİN:Saçma sapan medya işgüzarlığı demişsin ya, hah tamda o adrestesin! Peki neden buradasın?
ADEMOĞLU:Önce resimlere bak sonra din dersi ver. Ne işin var bu haberde? Çok riyakarız çok... Hemde hepimiz! (bende dahil)
BJK:Arkadas eminim bu yorumu yapmadan evvel hatunun pozlarini gormusundur..sen cok normalsinde ne isin var magazin ekinde...git odana hatim et....Allahim affetsin bakiyoruz gördügumuz zaman baktik diye gavur mu olduk...bak ne deyim iki şeyle hakk in karsisina gitme bir kul hakki bir de şirk.
Tüm 66 yorumu okumak için tıklayın
22.02.2020 08:08:21