Siirt Emniyet Müdürlüğü'nde Topuz'lu Dönem Başladı

Siirt Emniyet Müdürlüğü'ne Atanan Celali Topuz, Düzenlenen Tören ile Görevi Cuma Ali Aydın'dan Devraldı.

Siirt Emniyet Müdürlüğü'nde Topuz'lu Dönem Başladı
30.06.2009 16:54 | Son Güncelleme: 30.06.2009 16:54

Siirt Emniyet Müdürlüğü'ne atanan Celali Topuz, düzenlenen tören ile görevi Cuma Ali Aydın'dan devraldı.

Kültür merkezinde gerçekleştirilen törene Vali Necati Şentürk, 3. Komando Tuğay Komutanı Tuğgeneral Özhan Ayaş, Cumhuriyet Başsavcısı Adem Kul, kurum müdürleri, sivil toplum temsilcileri ve davetliler katıldı.

2 Mayıs 2006'da göreve başlayan Emniyet Müdürü Cuma Ali Aydın ile yerine atanan Polis Başmüfettişi Celali Topuz'un özgeçmişleri okundu. Ardından sancak devir teslimi gerçekleşti.

Emniyet Müdürü Cuma Ali Aydın yaptığı konuşmada Siirt halkının canını ve malını korumak için büyük gayret gösterdiğini söyledi.

Aydın, "Siirt halkından haklarını helal etmelerini istiyorum." dedi.

Emniyet Müdürü Celali Topuz ise bayrağı aldığı yerden daha yüksek yerlere taşımak için çalışacaklarını ifade ederek meslektaşına başarılar diledi.

Suçlu ve suçlularla mücadele için her türlü gayrete göstereceklerini ifade eden Topuz, daha huzurlu ve güvenli bir Siirt için herkesten destek istediklerini kaydetti.

Vali Necati Şentürk ise Cuma Ali Aydın'ın hoşgörü ve diyaloğu ile herkese örnek olduğunu belirterek, yaptığı çalışmaların performansını ortaya koyduğunu anlattı.

Emniyet Müdürü Topuz'a çalışmalarında başarılar dileyen Vali Şentürk, Emniyet Müdürü Cuma Ali Aydın'a takdirname verdi. (CİHAN)

Kaynak: CHA

Etiketler: , Haber
Haberler››Güncel››Siirt Emniyet Müdürlüğü'nde Topuz'lu Dönem Başladı - Haberler