Sıkıştırdıkları Rakip Taraftarlara Palalarla Saldırdılar

- Sıkıştırdıkları rakip taraftarlara palalarla saldırdılarBOGOTA - Deportes Tolima taraftarları, Deportivo Cali için gittikleri Cali şehrinde saldırıya uğradı.

03.11.2018 18:31 | Son Güncelleme: 03.11.2018 18:31
- Sıkıştırdıkları rakip taraftarlara palalarla saldırdılar

BOGOTA - Deportes Tolima taraftarları, Deportivo Cali için gittikleri Cali şehrinde saldırıya uğradı.
Galatasaray- Fenerbahçe derbisinde çıkan olayların sıcaklığı devan ederken Kolombiya'dan bir futbol vahşetinin görüntüleri ortaya çıktı. Bucaramanga şehrinin çıkışında Deportivo Cali taraftarlarının kendilerine saldırdıklarını gören Deportes Tolima taraftarları korunmak için bir tırın kasasına saklanmaya çalıştı. Taraftarlar taş, şişe, sopa ve palalarla saldırıya uğradı. Olay Ibague'deki varyant sektöründe meydana geldi. En az 20 kişi olduğu gözlenen grup, tuttukları takımın formalarını giydikleri için saldırıya uğradılar. Olaylar bölge sakinleri tarafından videoya kaydedildi.
Videoda, taraftarların tır kasasında yer alan malların arasına saklanmaya çalıştıkları ama kaçmayı başaramadıkları görülüyor. Lastiklere tırmanan holiganların bir kadın ve genç bir adamın kafalarına ve kollarında palalarla vurdukları görülüyor. Ayrıca altı tane daha yaralı var. Yaralanan taraftarlar yakındaki sağlık merkezlerinde tedavi altına alındı. Olayla ilgili araştırmalar devam ediyor. Sıkıştırdıkları Rakip Taraftarlara Palalarla Saldırdılar

Kaynak: İHA

Haberler››Spor››Sıkıştırdıkları Rakip Taraftarlara Palalarla Saldırdılar - Spor