Bodrum'da konser veren Sıla'nın sahne öncesi elbisesine yağ döküldü

İki gece üst üste Bodrum'da sahneye çıkan şarkıcı Sıla Gençoğlu, sevenlerine unutulmaz bir gece yaşattı. Konsere askılı bir elbiseyle çıkan şarkıcı, sahne öncesi giymek istediği elbiseye yağ döküldüğünü o yüzden de bu kadar sade bir kıyafet giydiğini söyledi.

17.08.2019 15:23

BODRUM'da üst üste iki gece konser veren şarkıcı Sıla, Antik Tiyatro'yu dolduran hayranlarına güzel bir gece yaşattı.
Açıkhava konserleri kapsamında Bodrum Antik Tiyatro'da hayranlarıyla buluşan Sıla, eski yeni pek çok şarkısını seslendirdi. Sıla, konser boyunca keyifli ve enerjik halleriyle dikkat çekerken zaman zaman seyircilerle de sohbet etti.

"NAZARLAR ÇIKSIN, GECEMİZ ŞAHANE GEÇSİN"

Konser öncesi başına gelen kazayı anlatan Sıla, "Aslında bu akşam için giymeyi planladığım başka bir elbise vardı, ancak kuliste üzerine yağ döküldü. Ne diyelim böyle çıksın nazarlar da gecemiz şahane geçsin" dedi.

İZLEYİCİLERDEN ALKIŞ TOPLADI

Sıla'ya Bodrum konserinde küçük bir çocuğun da bağırarak tezahüratta bulunması üzerine Sıla, "Son zamanlarda çocuklar beni izlemeye geliyor ve bu benim çok hoşuma gidiyor. Çocuklar bana çok iyi geliyor" diye konuştu. Sezen Aksu'nun yazdığı yeni şarkısı 'Zeybek'i söylerken Sıla'ya, daha önceki konserinde olduğu gibi zeybek oynayan minik bir efe eşlik etti. Şarkı ve zeybek performansı Antik Tiyatro'yu dolduran izleyicilerden büyük alkış aldı.

Bodrum'da konser veren Sıla'nın sahne öncesi elbisesine yağ döküldü

Bodrum, Sıla, Magazin, Güncel

Kaynak: DHA

YORUMLAR