Sıla, Demet Akalın'ı sildi! Akalın sessizliğini bozdu

Şarkıcı Sıla, şef Hazer Amani ile evlendikten sonra Instagram hesabında temizliğe giderek, arasından su sızmadığı Demet Akalın'ı tek kalemde silmişti. Konuyla ilgili Sıla sessiz kalırken, Demet Akalın ilk kez 2. Sayfa'ya konuştu.

Sıla, Demet Akalın'ı sildi! Akalın sessizliğini bozdu
29.01.2020 13:42 | Son Güncelleme: 29.01.2020 13:42

Sıla Gençoğlu, geçtiğimiz haftalarda Hazer Amani ile dünyaevine girdi. Çok konuşulan düğünün ardından Sıla, sosyal medya hesabında temizliğe gitti.& ;

Eski arkadaşlarını teker teker silen şarkıcıdan nasibini Demet Akalın da aldı. Gençoğlu'nun, Demet Akalın'ı neden sildiği ise öğrenilemedi ancak Akalın, konuyla ilgili konuştu.

'Sıla benim için çok değerli'

Kanal D ekranlarında yayınlanan '2. Sayfa' programına bağlanan Demet Akalın, merak edilen sorunun cevabını verdi. İşte Akalın'ı o sözleri:

Kızlar inanın ben de bilmiyorum. Sıla benim için çok değerlidir, ben hiçbir şekilde ona kızmam, darılmam, incinmem. Yeni evlendi, ona mesaj attım evlendikten sonra konuştuk bir sorun yok. Daha gecen gün Gölcük'te türbeye gittim, Sıla için bebek çizdim.

'Sıla'ya sevgim azalmadı'

Ben o kızı seviyorum, tamamıyla eşiyle alakalı olduğunu düşünüyorum. Ben sosyal medya hesabımda şef Danilo'yu paylaştım belki ona kızmıştır bilemiyorum. Sıla'yı arayıp 'beni neden takipten çıkardın' diye de sormadım. Sormam da… Beni sosyal medyadan silmesi ona olan sevgimi azaltmaz seviyorum çünkü kızı…

Kaynak: Snob Magazin

Yorumlar (1)
MUHAMMET: Adam can ciğer arkadaşını siler mi kız