Sıla Gençoğlu'ndan Ozan Güven'den şiddet gördüğünü söyleyen Deniz Bulutsuz'a destek

Eski sevgilisi Ahmet Kural'dan şiddet gördüğünü ileri sürerek davalık olan Sıla Gençoğlu, Ozan Güven tarafından darp edildiğini söyleyen Deniz Bulutsuz'a destek oldu.

02.07.2020 15:04 | Son Güncelleme: 02.07.2020 16:03

Ünlü oyuncu Ozan Güven bir süredir birlikte olduğu Deniz Bulutsuz ile yollarını ayırdı. Güven'den 1 saatten fazla süre şiddet gördüğünü ve vücudunda morluklar oluştuğunu söyleyen Bulutsuz'a bir destek de şarkıcı Sıla Gençoğlu'ndan geldi.

"OZAN SAÇIMDAN TUTUP KAFAMI DUVARA VURDU"

Şiddet gerekçesiyle Ozan Güven'den şikayetçi olan sosyal medya uzmanı Deniz Bulutsuz, ifadesinde "Güven'den 1 saatten fazla fiziksel şiddet gördüm. Üzerime oturarak sert bir tokat attı. Saçlarımdan tutup kafamı duvara vurdu" dedi. Şikayet üzerine ifade veren Güven ise asıl mağdurun kendisi olduğunu söyledi.

Sıla Gençoğlu'ndan Ozan Güven'den şiddet gördüğünü söyleyen Deniz Bulutsuz'a destek

"BEN FAİLİ TANIYORUM"

Kısa sürede sosyal medyanın gündemine oturan olayda Bulutsuz'a destek mesajları yağdı. Bulutsuz'a bir destek de 2018 yılında aşk yaşadığı Ahmet Kural'dan şiddet gördüğünü söyleyerek şikayetçi olan şarkıcı Sıla Gençoğlu'ndan geldi. Instagram hesabının hikaye kısmında Deniz Bulutsuz'un adını etiketleyerek "Ben faili tanıyorum. Koşulsuz şartsız yanındayım. Kadına şiddete hayır" dedi.

Bulutsuz'a Demet Özdemir, Hadise ve Hazal Kaya gibi isimlerden destek mesajı gelmişti.

Sıla Gençoğlu'ndan Ozan Güven'den şiddet gördüğünü söyleyen Deniz Bulutsuz'a destek
Sıla Gençoğlu’ndan Ozan Güven’den şiddet gördüğünü söyleyen Deniz Bulutsuz’a destek
Yorumlar (11)
BUYUROLAYNEDİR: keşke emine bulut ve diğer kadın cinayetlerindede ünlüler tepki gösterse
TARAFSIZ: haberin kapağına bakın. sütyenli sıla maksat belli yaaaa, prim yaptırmak
COŞKUN: Bakın bu işlere uzaktan ahkam kesmeyle olmaz bazı kadınlar vardır ki adama cinayet işletir psikopatlıkta sınır tanımazlar ne giderler ne dururlar ne rezillikten çekinirler ne şiddetten işin içine alkol madde falan da girince kaçınılmaz son bellidir allah düşürmesin böyle canavarlara bir erkeği
Haberler››Magazin››Sıla Gençoğlu'ndan Ozan Güven'den şiddet gördüğünü söyleyen Deniz Bulutsuz'a destek - Magazin