Sıla hamile mi? Hazer Amani açıkladı

13 Ocak'ta şarkıcı Sıla ile evlenen şef Hazer Amani, Bebek'te bir mekan çıkışı muhabirlerin sorularını yanıtladı. Hazer Amani, bebek bekledikleri yönündeki iddialara cevap verdi

Sıla hamile mi? Hazer Amani açıkladı
30.01.2020 11:41 | Son Güncelleme: 30.01.2020 11:41

MasterChef yarışmasıyla yıldızı parlayan ünlü şef Hazer Amani, Ocak ayının ikinci haftasında bir süredir aşk yaşadığı ünlü şarkıcı Sıla Gençoğlu ile nikah masasına oturdu. Önceki gün bir mekan çıkışı muhabirlerin sorularını yanıtlayan Amani, Sıla'nın hamile olduğu yönündeki haberleri yalanladı.

'Şimdilik öyle bir şey yok'

Sıla ile tatilden döndükten sonra Bebek'teki mekanında görüntülenen Hazer Amani, kendisini bekleyen muhabirlerle sohbet etmeyi ihmal etmedi. Sıla ile balayına gitmediğini, sadece arkadaşları ile beraber tatil planı yaptıklarını söyleyen Amani, Sıla'nın hamilelik iddialarına da açıklık getirdi. Sıla'nın evde güzel yemekler yaptığını anlatan şef, "Bebek haberleri yalan. Ama Allah büyük. Şimdilik öyle bir şey yok" dedi.

Hamile olduğu iddia edilmişti

Kanal D ekranlarında yayınlanan Müge ve Gülşen'le 2. Sayfa programının sunucuları, Sıla Gençoğlu'nun hamile olduğunu iddia etti. Hatta yaşı daha fazla ilerlemeden anne olmak isteyen 39 yaşındaki Sıla'nın bu şansı kaçırmamak için evlilik kararı aldığı söylenmişti.

Kaynak: Snob Magazin